Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Trendi cicababa és átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trendi cicababa és átlagos fiú. Van esélye egy ilyen kapcsolatnak hosszútávon?

Figyelt kérdés

Megtetszettem egy eléggé csinos lánynak és már túl vagyunk pár randin, de nem tudom hogy komolyan gondolja-e vagy csak pár hétre kellek neki. Ami felettébb aggaszt: én teljesen átlagos vagyok, nem szolizok, nem bőrkabátba járok, nem zselézem a hajam, nem beszélek ordenálén. és ő az első barátnőm. Szerintetek ennek van jövője?

Én 20 ő 17


2009. nov. 26. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van.Lehet,hogy nem a külsőséget szereti??És nem csupán cicababa,hanem esze is van??
2009. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

miért ne lehetne...ha jól megnézed általában a legjobb nők mellett csak ronda pasik vannak...és ezt most ne vedd sértésnek:) meg miért lenne veled ha nem tetszenél neki meg hanem akar semmit akkor nem "égetné magát" veled...megin bocs:) attól hogy nem vasalod a hajad nem szolizol nem gyúrsz hanem csak átlagos vagy attól nemvagy kevesebb


amugy meg bármi is történik élvezd ki minden percét amíg veled van...


24/F

2009. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
dugd meg és többet ne is halljon felőled-->én így csinálom:D
2009. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hogy csináltad? hol lehet ilyen ismeretségekre szert tenni? hova jársz hogy 17 évesekkel tudsz ismerkedni 20 évesen? csak mert én el tudnám viselni, ha átlagos létemre (se szoli se bőrkabát stb ahogy irtad) egy szép csajnak tetszenék, és azthiszem létezik ilyen lány, csak megismerni nem tudom mert egyszer láttam és többé se, csak szemeztünk... de szal azt már elhiszem hogy létezik, de Te hol ismerted meg pl?:P


kérdésedre válaszolva: persze hogy van jövője

2009. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én ezt a helyzetet úgy fognám föl hogy ezek szerint én is trendi vagyok:D.
2009. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ugyan ebbe vagyok énis :S


csak nekem vasalt hajam van és 20 éves vagyok ő 17 éves

elég cicababa kinézete van. nem akar semmit se szerintem mert a bnője folyton keresztbe tesz

idáig 3x talltam vele csak smárolgattunk. nemnagyon volt még barátja. A bnője felidegesít h állandóan őt befolyásolja. amugy tökéletesen jó csaj lenne belül is ha nem lenne ennyire befolyásolható mivel elég csendes típus. Szeretni NEMTUD. én beleszerettem és ez a baj. Ő érzi h folyton ragaszkodom hozzá de most már 2 hete nem hívtam fel. Nyugi ő se keresett egója azért van :S


túlságosan büszke magára és már 7. alkalomra cslódtam csajba. ebből 2 cicababa volt


20/F

2009. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nőknél nem a férfi külső megjelenése a döntő szempont. Az intelligensebb trendi cicababa egyébként kifejezetten az "átlagos fiút" keresi. Miért? Mert az "átlagos fiú" valószínűleg egyrészt nem balhés, hanem rendes, szófogadó, szorgalmas, jól tanul, vagyis magas lesz a jövedelme, másrészt ezt szemlátomást nem költi magára. Na most pont ez kell egy igazán trendi cicababának.
2009. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,azér ez nem egészen igaz,én pasi vok és nem "átlagos",értsd:szoli,kondi,bőrkabát,legkomolyabb ruhák.És tanult is vagyok,meg igyekvő,nem vok rosszfiú,szinte antialkesz,csak alkalmakkor iszok és keveset. :)
2009. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23:58-as, guido-e vagy? :DDDDDDD
2009. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Huh guido az mi is? :D:D:D:D
2009. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!