Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vágyom egy párra, de...

Nagyon vágyom egy párra, de senki sincs a láthatáron. H szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

a környezetemben hirtelen szinte mindenkinek lett vkije, én egyedül vagyok lassan 1 éve. Azt hiszem már képtelen vagyok lazán venni a dolgot, annyira rágörcsöltem h minden férfiba belelátom a jövendőbelit. h álljak le, és nyugodjak meg?

(hangsúlyoznám, h nem a testi kapcsolat hiányzik, hanem h legyen vkim aki úgy szeret ahogy vagyok és igazán nőnek érzem magam mellette)

19L


2011. febr. 2. 18:34
 1/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Ne keress görcsösen, mert ez nagyon elriaszja a pasikat... Inkább érezd jól magad... Észre se veszed, és már alig birod magadról lekaparni... Szóval csak nyugi... Eljön majd a nagy ő is...
2011. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem, ugyanez a problémám. 20 éves vagyok, és majdnem egy éve vagyok egyedül.
2011. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

pont az a baj, hogy rágörcsölsz a témára,

légy egy kicsit lazább

nekem is volt egy ilyen időszakom, és az első megfelelő pasi , aki szimpi volt, tetszett is rögtön összejöttünk, és annyira jónak akartam látni, annyira akartam, hogy legyen valakim, hogy tök rosszul sült el, mert nem vettem észre, hogy kihasznál, és mekkora tapló.


sztem fogd lazára a dolgot, pasid ne azért legyen, mert mindenkinek van és te is vágysz rá.

nyitott szemmel kell járni, bárhol összeakadhatsz Vele.


sok sikert, és ne görcsölj, érzik a pasik, ha feszült vagy, és nem tudja , hogy miért, még félreértelmezi.

2011. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. BlackSword-nek igaza van, azon kívül megpróbálhatsz a megszokott társaságból/helyzetből kicsit kiszakadni, új helyekre elmenni.

Egyébként "még csak" 19 vagy, pár évig ráérsz a görcsöléssel. :)

2011. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok, voltam szerelmes-viszonztatlanul 3 évig...Már már kezdem feladni a reményt, és olyan rossz érzés fog el, mikor látok másokat (szinte mindenki a környezetemben), akinek van valakije
2011. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az az igazság ez nem társkeresésre szakosodott oldal,bár itt is meglehet találni azt a férfit akivel megbeszélheted a gondjaidat.Igaz ez csak interaktiv ,de,a gondolatodat megoszthatod velem. nekem privát e-mailben küldhetsz üzenetet.Ha más ra nem is jó,a férfiak gondolat világába tudok segíteni.Ne légy bátortalan.Egyébként jelenleg nekem sincs barátnőm.
2011. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban jó ötlet ez a társkereső program. Csak el kell kezdeni. Ha más nem játékból. És egynek írni is. Ha lehet ne az ország másik végén legyen. Csak elkezdeni kell. Hogy kitanuljátok a fortélyát. És még csak szégyellni sem kell, mert a másik fél is hasonló helyzetben van. És mindjárt az igényeteknek megfelelő korúval, kinézetűvel stb. kezdhetitek. Azt ha nem jön össze, van neki barátja, testvére, stb.
2011. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg pont az ellentéted vagyok, akkor ezek szerint. Sose kerestem görcsösen senkit és mindig van valakim. Ennek mondjuk örülök. Viszont mivel hogy most is van párom, nekem meg tele van a tököm azzal, hogy mindig egy csomóan megtalálnak és akarnak ismerkedni. Szabályosan már zaklatóim is vannak.


Talán ezt a helyzetet te is úgy tudnád elérni, ha talán egy kicsit lazábban kezelnéd ezt a dolgot. Sugározzad azt, hogy te aztán ezt nagyon letojod és neked olyan mindegy.



Van pl. egy srác, aki teljesen oda van értem már 1,5 éve. Egyszerűen nem akar leszállni rólam. Bármit mondhatok, nem akad le. Na, pont ő az ÉLŐ PÉLDA RÁ. Minél parasztabb, bunkóbb vagyok hozzá, annál jobban magamba bolondítom. Hihetetlen. Sokaknak ez kell...


25 L

2011. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NEM ÉRTEM MINEK AKARSZ PASIT? Csak hogy legyen?

Figyelj, nem egy pasitól leszel igazi nő, hanem ha úgy viselkedsz, mint egy igazi nő! Nem a pasi adja a boldogságot (még ha azt is hiszed).

Persze később lehet boldog kapcsolatod, de ha ilyen görcsösen "nyomulsz" minden pasira, csak kifognak használni.

Ha nem a szex miatt, akkor mi miatt? Minek kell? Hogy legyen ki kihasználjon, átverjen?

19 évesen tanulj, barátnőzz, ne pasik után "koslass", erre még bőven ráérsz! Milyen jövendőbeli? Te tudod hány kapcsolatból nem lesz semmi? Egyedül boldogulj előbb és utána jöhet a társ. Erre meg kell érni, s az sem baj, ha addigra eltelik pár év.

2011. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!