Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem újra az életet?

Hogyan kezdjem újra az életet?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden: 9 éves kapcsolatunk tönkrement a gyermektelenség miatt. A férjemnél van a probléma. Igen, tudom van lombikprogram meg minden. Ezeken mind túl vagyunk már, sajnos sikertelenül.

Szeretjük egymást a mai napig. De megbeszéltük a dolgokat, és szeretnénk szépen elválni (már ha lehetséges az ilyen). De akármennyire is szeretem, nem vagyok hajlandó lemondani az élet legszebb csodájáról és öröméről. És Ő is annyira szeret engem, hogy elenged (azt hiszem ez a jó szó rá). Lelkileg és idegileg is belefáradtunk a sok próbálkozásba és megrázkódtatásba.

27 éves vagyok és állástalan. Nem lustaságból nem dolgozom ezt azért hozzátenném, hanem azért mert van egy csúnya ámde nem fertőző bőrbetegségem és esélyt se kapok sehol semmire. Vagyis kapnék, csak az ízületeim annyira vacakok, hogy a fizikai munka kizárva.

Ti mit tennétek? Hogyan kezdenétek az első lépéseket?

Van még egy csomó dolog, amit szerettem volna mondani, kérdezni. Csak nem igazán tudom összeszedni a gondolataimat.


2011. febr. 2. 22:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy nem járunk egy cipőben, de nem itt, hanem arra a kérdésedre, amit a teherbeesés témakörben tettél fel...

Nézd, én egyáltalán nem ítéllek el, mert 50 éves a férjed..!! Ezt a legőszintébben mondom. Az én férjem és köztem is nagy a körkülönbség. Ő 35 én 23. S abban is teljes mértékben igazad van, hogy fogalmam sem lehet róla, milyen 7 éven keresztül küzdeni azért, hogy végre összejöjjön egy kisbaba. Igazság szerint itt sokan biztatni szeretnének téged, hogy ne add fel! Hogy sokan ugyan így végigjátszák a sikertelen lombikokat... Hiszen nem véletlen mondják a házasságra, hogy "jóban, rosszban"... Természetesen, ha olyan szinten megromlott a házasság, hogy már-már nem bírtok együtt meglenni, akkor a válás a megoldás. De ha szereted a férjed, akkor én csak annyit tudok tanácsolni, hogy gondold meg 100x, hogy biztos megéri e... Nem az anyaság feladása a férjedért... Hanem lemondani arról, hogy a férjeddel együtt neveljetek fel egy gyermeket. Néha az igazi boldogságért kell a legtöbbet szenvedni...

Remélem, hogy megoldódik a probléma, és hamarosan anyai örömök elé nézhetsz!!

2011. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
10:15-ös vagyok. Nekem sem válaszoltál semmit. Én írtam, hogy el lehet szépen válni. Mi mai napig is tartjuk a kapcsolatot a volt férjemmel. Segíteni akartam és azt hiszem eléggé észrevettem a kérdésed lényegét.
2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Nekem se válaszoltál!

Milyen végzettséged van, milyen munkát szeretnél vállalni? A leveled alapján az újra kezdést én így értem Vagy te úgy gondolod, hogy egyik pasitól a másikig, azt megvan az újra kezdés? Mit szeretnél újra kezdeni?

2011. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"50 éves a párod, te pedig 27???

Ez iszonyú nagy korkülönbség! Nem is értem, hogy mentél bele ebbe a kapcsolatba. Bizony a 9 év az sok"


Kedves 16.06-os! ezt hogy számoltad ki? Csak nem idejársz matekozni a Gyakori kérdések.hu.-ra?

2011. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
:DD Bizony a 9 év az sok a válaszoló szerint... de vajon mi lenne, ha el tudna végezni alapvető matematikai számításokat... ?? :) Hihetetlen...
2011. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
De gonoszak vagytok, nem a korkülönbségre írta a 9 évet, hanem annyit töltöttek együtt eddig - erre értette.
2011. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!