Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl reagálom? (Kérdésed túl...

Túl reagálom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A párom most ment egyetemre, így javarészt csak hétvégente tudunk találkozni, ezzel nincs is semmi probléma, megbeszéltük, hogy majd telefonon meg interneten tartjuk a kapcsolatot hét közben is. Azt jó ha tudjátok, az elmúlt 2 évet szinte végig együtt töltöttük, tehát szokatlan számunkra ez a szituáció, lehet azért is fújtam fel a problémám. A lényeg, hogy már nyár végén egy picit elbizonytalanodni láttam, de az utolsó egy hétben már nagyon fura. Úgy érzem, mintha már nem érdekelné ez a kapcsolat annyira, mint engem, régen szívvel lélekkel benne volt, most viszont rá se hederít. Tudom, hogy egyetem, meg ezer millió dolga van, én is jártam, sőt most is tanulok, de elvárja tőlem, hogy írjak neki naponta, és én írok is, akármilyen fáradt is vagyok, ő pedig lerendez két három szóval, meg hogy mennie kell. Tényleg azt érezteti velem, hogy már közel sem vagyok olyan fontos, mint régebben. Most tényleg túl reagálom, vagy valóban elbizonytalanodott a távolság miatt? Egyébként interneten alig beszélünk, telefonon semmit, két telefonja is van, mindkettő elérhetetlen.
2011. szept. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen lányismerősöm, ők 4 év után jártak hasonlóan, és fél évig megsínylették a dolgot, de aztán beleszoktak a dologba. Lehet nektek is meg kell szokni ezt a változást, elég furcsa lehet.
2011. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

néha lepd meg hét közben hogy odaugrasz hozzá

távot mondjuk nem tudjuk de ha kivitelezhető akkor meglátod mekkora az öröm.vagy nem

2011. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
új helyzetbe került,és még helyre kell tennie a dolgokat. legyél türelmes. én a helyedben nem írogatnék neki,lehet most sok vagy neki de nem azért mert nem szeret. ne legyél önyő,hagyd magában egy kicsit
2011. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó ötlet, csak én eleve kora reggeltől délután 4-5ig suliban vagyok, ő neki meg 6-7kor van vége a tanításnak, na meg a távolságról ne is beszéljünk..
2011. szept. 8. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
most van az első hete, tényleg rengeteg program van ilyenkor. egy csomó új dolog éri most, és ne haragudj, de most neki ez a fontosabb :D amikor én egyetemre kerültem, anyámmal sem beszéltem napokig, olyan sok minden volt :) ez egy nagyon jó időszak neki, szerintem ha hagyod most egy kicsit, többre mész vele
2011. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igazatok van, talán időre van szüksége, aztán előbb-utóbb úgyis eldől, mi sül ki belőle :)
2011. szept. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!