Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 éves húgom nagyon hülye és...

6 éves húgom nagyon hülye és már nem bírom elviselni, de mikor anyuéknak mondom őt védik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig csapkod, kiabál, meg beszólogat. Ok, tudom, hogy egy gyerek ilyen hiperaktív, de már mindennek van határa..tisztára megkattant. Nem hagy tanulni azzal szórakozik, hogy bejön, elkezd kiabálni, meg tépkedi a könyveimet. És anyuék nem szólnak rá, mert ő a kis édes és mindig én vagyok lecseszve. Mondok neki valamit és kiröhög, meg gúnyol. Meg ilyeneket csinál, hogy direkt belecsap az arcomba és tök fáj, múltkor pl. hülye volt, mondtam, hogy fejezze be hagyjon békén és tiszta erőből belevágott a szemembe, homályosan láttam 5 percig. Rohadt agresszív..és az a gáz, hogy mikor megüt vagy megtépi a hajamat, én meg megszorítom a kezét, akkor meg anyámhoz sírni, hogy megvertem..és velem kiabálnak, hogy miért verem meg a 6 éves húgomat. És mikor mondom, hogy nem én kezdtem, akkor azt mondják dedós vagyok. Hát de basszus, fáj, amit csinál! Meg mikor belevési a körmét a bőrömbe.. És sosem nekem hisznek, ő meg csináljon amit akar. Én ennyi idősen barbiztam erősen, játszottam a kutyával, ez meg veri a kutyát kb..múltkor is belerúgott a kis állatba, én meg ráordítottam, hogy "normális vagy?" Mert szerintem oké, hogy neki azért még lehet ilyen csíntalannak lennie, de azért ez már sok és anyámék szarnak az egészbe, én vagyok a nagy hülye, ő meg a kis cuki. Már komolyan ott tartok, hogy a falhoz vágom aztán mehet sírni..mit tegyek? De most komolyan.

17/lány


2011. febr. 3. 16:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Papám is azt tanácsolta a szomszéd gyereknek, akivel az öccse detto így viselkedett, hogy idézem:


"Verd el úgy, mint a szart, ha beköp akkor duplán" :DDDDDDD Úgy röhögtem amikor meghallottam :DDD

2011. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 tetris ***** válasza:
Na, mi történt? Aprítod már a kis terminátort?
2011. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Pont ez a helyzet nálunk is. A húgom is 6 éves és ha ülök az ágyamon, odajön és fejberúg. Vagy ha bemegyünk a trambulinunkba a húgommal, akkor ahogy beléptünk rögtön elkezdi ütni a mellemet. És egyfolytában leköp, belelehell a képembe, és a legjobb az amikor jön velem szembe és azt mondja "most megverlek" és elkezd ütni... Egyszer úgy megverném. Aztán ülök a szobámban tanulok, bejön és leköpi a könyvem, vagy leönti valami innivalóval! Borzasztó!!! Mindig bejön és elkezd kiabálni, meg fütyülni a fülembe. Semmit nem tart rendben, mindent leönt aztán rámfogja és nekem kell renberakni. Mondom a szüleimnek de őket nem érdekli, de ha csak egy szót is mondok rá akkor én vagyok az utolsó bűnöző a szemükben. Nem tudok mit csinálni, én sem:(

2011. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 gepszakos válasza:
Ha ő meggyanúsít hazugsággal akkor te is csináld azt amit ő és akkor egyszer csak megunja a dolgokat....
2013. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Dettó. Csak en 16 vagyok ő 9. Beképzelt utálatos ribi bunkó gúnyolódó es meg sorolhatnám
2016. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen kistesóm lenne, nem élne.
2016. nov. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
ha 6 évesen gáz akkor 12 évesen ugyanez milyen? pont ugyanezt csinálja és még hazudozik is és nem hajlandóak megnevelni őt. Szerencsémre a mamám nekem hisz de akkor is .
2022. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!