Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez a srác mit akarhat...

Vajon ez a srác mit akarhat hosszútávon?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki pár éve van a pasijával. A férfi nem akar összeköltözni, mert ő önálló akar lenni. A lány akkor megy hozzá, amikor a férfi ráér. Ilyenkor kipuceválja a lakását, főz neki meg persze szex. Már ott tartunk, hogy én szégyelljem magam, mert én a társadalom szemében elfogadott párkapcsolatban élek. (férj, összeköltözés, gyerek) Először nem tetszett a lánynak, hogy a pasi nem akar közösködni, nem akar együtt élni. Mára viszont ott tartunk, hogy annyira meggyőzte magát a lány, hogy lassan az lesz hülye a szemében és annak szánalmas a kapcsolata aki együtt is él a párjával. Vajon ez a férfi így akar még 30 évig lenni, hogy mindig a lány alkalmazkodjon hozzá? Vagy az ilyen fura kapcsolatok nem tudnak hosszútávúak lenni?
2011. febr. 4. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha így kényelmes nekik lehet hosszútávú. Nekem is baromi kényelmes lenne egy ilyen kapcsolat, de nem takarítanék, max vasalnék :)

Viszont az bunkóság, hogy lenéz másokat. Mindenki úgy él, ahogy neki kényelmes.

2011. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát amíg a lánynak ez jó (vagy úgy tesz, mintha jó lenne), addig ez nem fog változni, a pasinak nyilván kényelmes így. Nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy csak kihasználja a lányt, mert nagyon sokan nem tudják rendesen kezelni az ilyen helyzeteket, mint pl. összeköltözés.
2011. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Na, ezek a nők szégyenei! Nem csak hogy odamegy a pasihoz mint egy rendelt prosti aki ingyen kefél, hanem még ingyen cseléd is!

Nem hiszem el, hogy ennyire hülye nők vannak!

Nekem csak annyi volt h a pasim azt akarta költözzek hozzá (cselédnek) én abban a pillanatban dobtam.


Ez a faszi egy kihasználós szemétláda.

A nő meg egy komplett idióta.

2011. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a férfi azért fizet a lánynak, mivel ilyen rendes csak úgy...
2011. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Megmondjam mit szeretne? Minden nap ünnepnapot! Leharsoghattok és lepontozhattok, nem állítom, hogy helyeslem, de én legalább értem, megértem az indítékát. Egy hölggyel kapcsolatba lépni: az élet nagy ajándéka. Egy randevúra készülni, kiválasztani a ruhát, zuhanyozni, beparfümözni magam, a legmacsósabb grimaszt "begyakorolni", jön az indulás ideje, garázsajtó ki, Porsche röffen, irány a szívem hölgye. Ez egy ünnepnap így. A romantikus férfi ünnepnapja. Randi, séta, vacsora, a hölgy a tenyéren hordozva, utána egy táncos szórakozóhely, majd egy kellemes éjszaka, ha a hölgy is úgy akarja. Egy találkozás a szerelemmel, igazi kiválóság, igazi ALKALOM nagybetűsen. Aki ezt az állapotot szereti megélni, el tudom képzelni, hogy a hajcsavarók, meg a "mitfőzzekvacsorára"-szobapapucsban meg "befizetted-e a csekket", ezek elég illúziórombolók. A randi romantikája az is, hogy a legjobb formánkat hozzuk, ünneplőbe öltöztetjük a szívünket. Egész fiatalon én is milyen bezsongva vártam már a fent leírt állapotot. Magam is kicsit tartottam az összeköltözés elsnasszító hatásától, ennek ellenére együtt élünk már több, mint tíz éve. Nem bántam meg, azóta együtt megyünk le beülni a kocsiba :), de sosem felejtem el a kezdetek randizós, szórakozni járós romantikáját.
2011. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem akar ez hosszútávon semmit. Nem az a baj, hogy nem élnek együtt, van, akiknek tényleg jobb a sima "járás." Mi sem élünk együtt, de egymást vendégnek tekintjük, azaz ha csak kivételesen nem kell segíteni valamit, nem végzünk egymásnál házimunkát. A leírt kapcsolat egyoldalú, és a csaj ezt tudja, de nincs önbizalma változtatni. Védekezési mechanizmusból támad, nem azért, mert neki tényleg így a jó.
2011. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontozok le. :) A férfi nem fizet azért a lánynak, mert az oda jár. Elég szegény anyagi körülményei vannak. De nem is fogad el anyagi segítséget. Szórakozni nagyon nem tudja hordani, de ezt állítólag a lány nem is várja el. Én már egy jó ideje látom, mintha agymosáson ment volna keresztül a lány. A sz@rból várat esete van nála. Ami eddig fájt és idegesítette, most úgy teszi túl magát rajta, hogy azt állítja be jónak és normálisnak és az attól eltérőt rossznak. (ezért lett az én kapcsolatom általa szinte lenézve)
2011. febr. 4. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én a pasit választás elé állítanám. vagy összeköltözés, vagy szakítás...

Persze ezt a barátnőd nem fogja megtenni, mert lehet, azt tartja, inkább egy ilyen kapcsolat mint semmilyen. Fél meghúzni a vonalat és új életet kezdeni. Az is lehet, hogy úgy istenigazából nem is szeretne már együtt élni ezzel a pasival és megelégszik egy ilyen holtpontra kerül kapcsoalttal. De nagyon kár az elfecsérelt évekért...

2011. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 dolgot szertnék kérdezni:


A lány boldog a pasival?

Szeret vele együtt lenni? A pasi LELKILEG kielégíti?


Ha a lány és a férfi boldog ebben a kapcsolatban akkor miért zavar téged hogy így élnek?


Mit tudsz még arról hogy mit tesz meg a pasi a lányért? Könnyen lehet hogy vannak olyan részletek amiket te nem tudsz és az a lapján mondasz itéletet?

2011. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Abból, hogy más párok kapcsolatát bírálja, nekem nem az jön le, hogy boldog vele. Bár azt mondja. De egy boldog ember minden áron bizonygatja a boldogságát, ahogy ő teszi nekem nap, mint nap? Szexuálisan kielégíti, az biztos. :) Ezt is mindig hangoztatja. A férfi pedig nem sokat tesz érte, azaz semmit. Napi kapcsolatban vagyok a lánnyal, mesélni szokott. Kizárólag a pasi kívánságainak, időbeosztásának és egyéb dolgainak van alárendelve a kapcsolatuk.

Engem nem zavarna, ha nem kapnám meg sűrűn a lánytól, hogy az a sz@r amiben én élek.

2011. febr. 4. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!