Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám beleszól az életembe és...

Apám beleszól az életembe és azt mondja, ne menjek továbbtanulni. Már elegem van belőle és szeretném vele megszakítani a kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem érdekelte, hogy mi van velem, gyerektartást nem fizet, szeretetet sem kapok tőle. Amióta adtam neki egy esélyt, és hajlandó vagyok szóba állni vele, egyfolytában csak osztja az észt, minek akarok egyetemre menni, menjek dolgozni, ne legyen barátom stb. Kérdezem én: mi köze van hozzá? Nagyon sok csalódást okozott életem során és örüljön, hogy egyáltalán beszélek vele. Már kezd elegem lenni belőle és átlátok rajta, megint az lebeg a szeme előtt, hogy ha elmegyek dolgozni, támogathatom őt. Mivel intézzem el a kapcsolatunkat, hogy ne másszon bele az életembe és hagyjon békén végleg?
2011. febr. 5. 11:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát ez egyértelmű, ha ennyire nem bírod akkor tedd azt amit jónak látsz, nem kell erőltetni, pláne ha így áll hozzád.

Sztem ne vessz össze vele személyesen, hanem csak kerüld vele a kapcsolatot.Aztán vagy észhez tér, vagy ellaposodik a dolog.

2011. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!