Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ez változzon?...

Mit tegyek, hogy ez változzon? Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A lakhelyemen mindenki elkönyvelt egy nagyképű, önimádó, idegbeteg, lusta r.bancnak.

R.banc azért vagyok mert sok fiú haverom van és szerintük ha velük beszélgetek akkor már össze is fekszek velük. Jó beismerem, hogy lefeküdtem 2 olyan emberrel akivel nem jártam. De akkor naív voltam és azt hittem h ezáltal összejöhetek velük. Van egy egészséges önbizalmam, Tudom, hogy mik a hibáim és, hogy miben vagyok jó, és próbálom ezt hangsúlyozni. Van saját stílusom, szeretek egyedi lenni, az ízlés határán belül. nagy szám van, amit bátran használok, ha úgy érzem nekem van igazam. Nem vettek fel egyetemre, és szerintük ez a lustaság jele. Idegbeteg vagyok mert cigizek, és évente 2 szer alkohol is iszok. Szülinapomon és szilveszterkor. Utálnak mert sok egymással rosszban lévő emberrel barátkozok, és ezért kétszínűnek neveznek.

Azt nem veszik észre, hogy színjátszókörbe járok, tánccsoportba járok, zenélek, sportolok, énekkarba járok, nyelvvizsgára készülök stb.

De aki tényleg minden héten mással fekszik össze, drogozik vagy iszik őket Istenítik.

Én egyet hibázok és már megy végig a faluban.

20/L


2011. febr. 7. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd már rájuk. Én bírnálak :) Idén úgyis felvesznek egyetemre és leléphetsz:)
2011. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondja, hagyd a fenében, velem is ez van, végig megyek az utcán és hallom, ahogy összesúgnak a hátam mögött és éppen azt beszélik ki, hogy hogy nézek ki.

Az irigység teszi nagyrészt hidd el.

Tudod, hadd beszéljenek rólad, az azt jelenti hogy valamit qrva jól csinálsz:)

2011. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fenébe, bocs elirtam
2011. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De miért van az, hogy mindenki tud róla, hogy te kikkel fekszel össze? Érdekes, én is benne vagyok alkalmi kapcsolatokban, de nem verem nagydobra és eleve csak olyan pasival kezdek, aki van annyira értelmes, hogy diszkréten kezeli a dolgot, és nem trófeát gyűjt.
2011. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy őszinte legyek, azok alapján amit leírtál nagyon szimpatikus vagy!

Első és legfontosabb dolog, hogy felismered a hibáidat, az Istenítik szót nagybetűvel írtad, ez mindenképpen plusz pontot érdemel.:)

Az életben nem a bizonyítvány számít leginkább!

Hajrá tanulj szorgalmasan, én is nagyon szorgalmasan tanulok, de a jószívűséget és segítőkészséget mindig is előbbre kell tudnunk helyezni az életben, mert maga az életünk is erről szól, amit a Jóisten adott nekünk!


Szia!

2011. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha faluban laksz alapból sz@rd le,tudod milyen pletykásak az emberek.Tuti irigykednek rád.Te legalább egyenes vagy és megmondod a frankót,ha csesztetnek,nem más háta mögött beszélsz.Ezek por népek.
2011. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:15


Igen, igazad van. Olyan emberekkel kezdtem, akinek ez dicsőség volt, és így csak elmondták ennek-annak, ők tovább adták,valaki kicsit többet tett hozzá és így lettem a falu r.banca.

De tanultam belőle. Túl fiatal voltam akkor (16) amit szégyellek is nagyon, viszont már változtatni nem tudok rajta. Akkor kezdtem el kijárni hétvégenként, előtte visszahúzódó, zárkózott lány voltam. Akkor azt hittem, hogy halálosan szerelmes vagyok, és ez hozzátartozik ehhez. Nem is volt előtte barátom, tanácsot nagyon nem kaptam, mert olyan "barátnőim" voltak, akiket azóta messze kerülök. Kicsit bonyolult, meg az egy másik történet. De egy szó mint száz, ebben nagyon nagyot hibáztam.

2011. febr. 7. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz velük! Engem sem nagyon csípnek az utcánkban bizonyos dolgok miatt de úgyse látnak bele az életembe! Unatkozó, szűklátókörű emberek akik más életével foglalkoznak úgy, hogy nem is ismerik az illetőt. Nagyon nem szeretem az ilyet..


L/19

2011. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szimpatikus vagy. Ne aggódj,mert a falvakban is változik a világ. Nézik a TV-t, meg mindenki bejár, kijár, fejlődnek az emberek. Nem is tudom, honnan veszed te azt, hogy téged így megítélnek. Ki az aki ezt mondja? Meg hogy másokat hogyan ítélnek meg, azt honnan tudod? Nincsen már tollfosztó, sem kukoricahántás, ahol kitárgyaljhatják a falu appraja-nagyját.


Nem lehet, hogy te csak godnolod, hogy ez a rossz megítélés jár a nyomodban? Húzzál magad köré képzeletből egy falat. Ajtó is legyen rajta. Az menjen be oda, akit te beengedsz.

A fő tanácsom: Te se szólj meg senkit. Te se ítélkezz. Ha te nem ítélkezel, téged se ítélnek meg. A ki kire tud rosszabbat beszélni, lehet, hogy szórakoztató, de annál rombolóbb játék. Ne menj bele!

2011. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A falu már csak ilyen tudom mert én is falun nőttem fel. Én amint betöltöttem a 18-at elhúztam mert már untam a sok pletykafészket akiknek az a legjobb szórakozása, hogy kibeszéljen másokat. Ezért én is csak azt tudom mondani,hogy hagyd figyelmen kívűl öket és éld úgy az életed, hogy az a te elvárásaidnak feleljen meg ne másokénak.
2011. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!