Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ez változzon?...

Mit tegyek, hogy ez változzon? Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A lakhelyemen mindenki elkönyvelt egy nagyképű, önimádó, idegbeteg, lusta r.bancnak.

R.banc azért vagyok mert sok fiú haverom van és szerintük ha velük beszélgetek akkor már össze is fekszek velük. Jó beismerem, hogy lefeküdtem 2 olyan emberrel akivel nem jártam. De akkor naív voltam és azt hittem h ezáltal összejöhetek velük. Van egy egészséges önbizalmam, Tudom, hogy mik a hibáim és, hogy miben vagyok jó, és próbálom ezt hangsúlyozni. Van saját stílusom, szeretek egyedi lenni, az ízlés határán belül. nagy szám van, amit bátran használok, ha úgy érzem nekem van igazam. Nem vettek fel egyetemre, és szerintük ez a lustaság jele. Idegbeteg vagyok mert cigizek, és évente 2 szer alkohol is iszok. Szülinapomon és szilveszterkor. Utálnak mert sok egymással rosszban lévő emberrel barátkozok, és ezért kétszínűnek neveznek.

Azt nem veszik észre, hogy színjátszókörbe járok, tánccsoportba járok, zenélek, sportolok, énekkarba járok, nyelvvizsgára készülök stb.

De aki tényleg minden héten mással fekszik össze, drogozik vagy iszik őket Istenítik.

Én egyet hibázok és már megy végig a faluban.

20/L


2011. febr. 7. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem azért, de rohadt szimpi vagy :DD
2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem tutti szimpatikus lennél. Eleve azzal már tettél valamit Önmagad felé, hogy változtatni akarsz, és belátod a hibáid, bár szerintem nincs baj Veled. Egy falu mindig más. Bár én pesti vagyok, de a Párom falusi, látom azt, hogy ott annyira unatkoznak a népek, hogy mindig a másik életével vannak elfoglalva. Az alkalmi partnerekről csak annyit, hogy mindenki "hibázik" ezt vagy azt. Én ezt sem tartom személy szerint hibának, hiszen írtad is, hogy fiatal voltál. Persze...lehet mondani, hogy meggondolhattad volna előtte, na de írtam, az vesse Rád az első követ, aki soha életében nem hibázott. Sokan még arra a szintre sem jutnak el, hogy Önmaguk felé bevallják, Ők is hibázhatnak. Hidd el ezt egy városban nem szólnák meg, Pesten meg észre sem vennék. :D

Összességében véve azt gondolom nem Nálad van a baj. Az egyetemre nagyon nem egyszerű bekerülni, szerintem ezzel sokan tisztában vannak. Nem itt kezdődik a butaság, hanem annál, aki ebből ezt szűrte le. Az igazadért pedig mindig állj ki, persze mérlegelve, meghallgatva mások véleményét. Ez nem jelenti azt, hogy mások akarata szerint kéne élned. Ha úgy gondolod igazad van, ne hagyd, hogy befolyásoljanak. Talán annyit tehetsz, hogy elköltözöl onnan, amint teheted (kolesz, albérlet, meló, egyetem stb.) Fel a fejjel! Szerintem jó úton haladsz. :)


30/N

2011. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!