Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim elutaznak 2 hétre. Én...

Szüleim elutaznak 2 hétre. Én 19 éves, öcsém 15 éves. Mamám jön el "vigyázni". És csak éjfélig maradhatnék ki minden nap! Ezen csak én akadok ki?

Figyelt kérdés
Mamámék jönnek el ,hogy hozzanak kaját meg éjszaka itt alszanak, ,hogy tesóm ne féljen, meg h amikor én nem vagyok otthon legyen aki vigyázzon rá.És mamámnak azt a "parancsot" adták ki(aki mellesleg iszonyat szigorú) ,hogy éjfélre minden nap legyek itthon. 19 éves egyetemista vagyok! Normális ez a gondolkodásmód? Van egy párom, meg bulizni is szeretnék, most hogy nincs vizsgaidőszak...Mit tehetnék?
2011. febr. 9. 16:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Költözz 2 hétre a párodhoz? Vagy beszélj a szüleiddel!
2011. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Hát ne menj haza éjfélre! Elmúltál 18! Nem?
2011. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a maminak akarnak megsprolni egy kis idegeskedést.

Biztos ö sem aludna nyugodtan ha össze vissza érnél haza éjszaka.Szerintem suli időbe teljesen jogos az éjfél.Azt meg beszéld meg a szülökkel ha van rá mod akár telon h mikor lesz a buli és szoljanak a maminak h akkor nem mész haza időben.Amig otthon laksz addig ők mondják meg mi legyen és biztos nem veled akartak kicseszni.

2011. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 tetris ***** válasza:
42%

Olyan nagy kérés, hogy legkésőbb éjfélre legyél otthon? Minek kell még hét közben is állandóan bulizni? Nem elég szombatoknént?

Ha én lennék a nagymama, csak szombaton engednélek el, akkor is csak este 8-ig. Na jó, 9-ig.

És igaza van, ha szigorú. Rend a lelke mindennek. Majd ha már önálló leszel, és a saját életedet éled, azt csinálhatsz, amit akarsz. De amíg ott laksz a szüleidnél, addig az van, amit ők mondanak.

Örülj, hogy nem vernek!

2011. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Cory Rose ***** válasza:
68%
Aztán 2 hétbe biztos belehalnál buli nélkül.
2011. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Hivd át magadhoz a párodat,vagy az ellen is van kifogásuk hogy párod van?ÁÁÁ és akkor csoadálkoznak,hogy miértvágyik annyi fiatal egy büdös albérletbe...Én 17 évesen se kértem semmire engedéylt 18 évesen már eltartottam magam külön...Költözz albiba csoportásakkal,vagy kollégiumba...Különben 24 évesen is éjfélre hazakell menned...Tapasztalat.
2011. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nem csak kéthét meg hétköznap,hanem szombaton is éjfélre kell haza érnie...És mikor bulizzon 30 évesen gyerek melett?
2011. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
Hidd el kérdező, jön majd pár hülye, és majd megkapod hogy "19 éves kislánynak ne a bulizáson járjon az esze":) Figyeld meg:) Nagyon viccesek!
2011. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Jaj most nézem hogy már volt egy "amíg anyádék kenyerét eszed addig te nem is ember vagy wazze, és kuss a neved" típusú válaszoló is:) Ez a "moralistabarom" nevezetű emberfajta egyik alcsoportja:) Jaj esküszöm, röhögni járok erre az oldalra:)
2011. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Kedves előző pedig így van...ne csak akkor legyen nagylány, ha bulizni meg pasizni kell. :)


Vagy költözzön el és tartsa el magát akkor azt csinál amit akar, vagy fogadja el a játékszabályokat.


Na lehet röhögni...pár év múlva ha fenn lesz az oldal meg majd jön az atyaisten 14 éves lányom cafka lett mit tegyek kérdés...és nem gondol bele, hogy ő itt röhögte a komolyabb válaszadókat akiket csak és kizárólag azért pontoz le, mert nem az ő nézeteit vallja.


34N és anyuka

2011. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!