Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmehetek én is a férjem...

Elmehetek én is a férjem gyermekének műsorára?

Figyelt kérdés

Elmehetek én is a férjem gyermekének előadására?

A férjem gyermekei szerepelni fognak az iskolában egy kis műsorban, színdarabban.2 éve házasodtunk össze, a gyerekek nagyon szeretnek engem, az anyukájuk viszont biztos falnak menne, ha ott lennék én is. Véleményeket szeretnék! Mit tennétek?


2011. febr. 9. 19:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Elbeszélsz mellettem, ennek nincs értelme. Fújd ki magad, minden szavad pont mellé talál. Jó éjt! ;)
2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj el, ne gerjeszd a vitát, majd megnézed videón, ne akarj az anyjuk helyébe lépni...nem tudom miért váltak el, de lehet én is kiakadnék, ha az exférjem az új pipit hurcibálná a gyerekeink előadására.
2011. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Én nem akadok ki, amikor a volt párom, aki a gyerekem apja, elhozza a párját,amikor a gyerkőcnek van valami műsora. Nem akar az anyja lenni a gyerekemnek, de jól elvannak. Ez baj? Sztem nem. Persze nem vagyunk és nem is leszünk barátnők,de én a gyereket nézem. Vele meg nem is igazán beszélek. nincs miről. Ennyi.
2011. febr. 10. 11:38
 34/38 A kérdező kommentje:
21:13-as-nak. Miért főnék a levemben? Ezt nem értem. Csak egy kérdés volt, és nem olyan, hogy én minden áron ott akarok lenni. A gyerekek jól érzik majd magukat a műsoron, és majd mindent elmesélnek örömmel nekem.
2011. febr. 10. 11:45
 35/38 A kérdező kommentje:
Magamra ismerek? nem tudom,te ki vagy, ha a városban dolgozol(M) a plázában,akkor tudom. Mindegy. Ez a helyzet és kész.
2011. febr. 10. 11:53
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem kell kiakadni, azért mert negatív választ is kapsz, Te kérdezted kinek mi a véleménye...az enyém az, hogy ne menj el, ennyi.
2011. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kérdező a 63% és 79%-os meg egymással vitatkoznak, jaj anyám... nem neked írták, hogy magadra ismertél, meg, hogy főj a levedben, hanem a 63%-os írta a 79%-osnak.
2011. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Bocs. Igaz, csak gyorsan futottam át a válaszokat. Köszi.
2011. febr. 10. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!