Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmehetek én is a férjem...

Elmehetek én is a férjem gyermekének műsorára?

Figyelt kérdés

Elmehetek én is a férjem gyermekének előadására?

A férjem gyermekei szerepelni fognak az iskolában egy kis műsorban, színdarabban.2 éve házasodtunk össze, a gyerekek nagyon szeretnek engem, az anyukájuk viszont biztos falnak menne, ha ott lennék én is. Véleményeket szeretnék! Mit tennétek?


2011. febr. 9. 19:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
16%

79%-os, te egy gyökér vagy, aki nem a legfontosabbat nézi, a GYEREKEK ÉRDEKEIT! Hanem egy hisztiző, férjét meg-nem-tudó tartó nőét.

Remélem neked nincs gyereked! Ha mégis, sajnálom szegényt...

2011. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Valóban egy gyökér vagyok, te meg egy gyopár! Mert milyen jó is lesz a gyerekeknek hazaérve hallgatni anyukát! XD Tényeleg nem lenne egyszerűbb elkerülni egy elkerülhető cirkuszt? Ostoba.
2011. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
6%

Ha annyira buta és kulturálatlan az anyuka, akkor meg is érdemli, hogy igenis ott legyen a kérdező, sőt, még hozzá is bújjon a párjához, hagy egye a fene azt a szerencsétlenséget.

Biztos te is ilyen hisztis sárkány vagy :))

2011. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Ez bizony így van, képzeld, mit szenved szegény családom:)

De most mi is van a gyerekekkel? Mert ugye, anyuka megérdemli, és ami utána otthon lesz, azt meg a gyerekek érdemlik meg? :)

2011. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
10%

De mond már el nekem, hogy miért kéne hallgatnia az anyját.. -.-

Meséld már el légyszíves...

Mikor a kérdező meg az apuka házasok, gondolom náluk vannak akkor a gyerekek is - mivel az anyuka egyedülálló...

2011. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
41%
Ne menj el, nem te vagy az anyjuk!!!!
2011. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nos, ezek szerint tényleg ostoba vagyok, mert nem olvastam, hogy a gyerekeket nem az anyuka neveli, de ha te igen, akkor én kérek elnézést. Úgy gondolom, anyukával élnek a gyerekek, a kérdező elmegy a műsorra, ezen anyuka kiakad, és én ostoba még azt is hiszem, hogy otthon a gyerekeknek kell a cirkuszt hallgatni. Ezért kérdezem, mélységes tisztelettel: megéri? :D
2011. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
10%
Oké, IQ harcosokkal nem nyitok vitát..
2011. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ez megint csak butaság, a vitát már megnyitottad, mikor legyökereztél. Úgy tűnik, te sem találod sehol, hogy nem az anyával élnek a gyerekek. Ja, most látom: gondolod. Így már máááás. Valamelyikünk tényleg IQ harcos. Hiszen én leírtam a véleményem, te bekóstoltál, értelme pont nulla, én meg gyökér vagyok. Simán nem kellett volna megszólítanod. XD
2011. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
10%

Főj a saját levedben, drága! :)

Mint a gyerekek anyja. Biztos magadra ismertél.. Ajj-ajj!

2011. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!