Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmehetek én is a férjem...

Elmehetek én is a férjem gyermekének műsorára?

Figyelt kérdés

Elmehetek én is a férjem gyermekének előadására?

A férjem gyermekei szerepelni fognak az iskolában egy kis műsorban, színdarabban.2 éve házasodtunk össze, a gyerekek nagyon szeretnek engem, az anyukájuk viszont biztos falnak menne, ha ott lennék én is. Véleményeket szeretnék! Mit tennétek?


2011. febr. 9. 19:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%
szóval, akik tudják, hogy szükségtelenül szítják a tüzet, de csak azért is...) Bár, ha ez neked ennyire jól esik...
2011. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak kérdés volt. Még van egy hónapom, hogy eldöntsem. Nem szoktam direkt cirkuszt csinálni, csak jó lett volna látni a "színészpalántákat". De majd megnézem videón.
2011. febr. 9. 19:30
 13/38 anonim ***** válasza:
Na, ez így korrekt.
2011. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Van egy gyermekem, és a férjem is el szokott jönni a rendezvényekre. A gyermekem apja is. Persze külön.
2011. febr. 9. 19:31
 15/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez mindenkinek megfelel, akkor rendben, gondolom a gyermeked apja nem veri a fejét a falba a férjed láttán. De, mint írod, a volt feleség igen. Ezért mondom, hogy ne menj el.
2011. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
:-) nem, ő nem veri fejét a falba. Neki is van párja,aki szintén megjelenik, és nincs semmi részemről belőle, pedig megcsalt anno.
2011. febr. 9. 19:43
 17/38 anonim ***** válasza:
Na, figyu! Ha a férjed egy jó fej pasi, és boldog vagy mellette, akkor igaziból hálás lehetsz a volt feleségnek, hogy olyan volt vele, amilyen, legalább elhagyta, és most jó neked. Ez meg megér annyit, hogy nem hergeled. Gondolom, ő egyelül van (mármint nincs párja), úgy meg aztán nagyon tud ám fájni egy új asszony. Hagyd lenyugodni, valószínű évekig fog tartani, csak ne szítsd a tüzet. Megnézed a gyerekeket videón, megdícséred, milyen ügyesek voltak, senkinek sem okozol feleslegesen fájdalmat, és minden megy a maga útján.
2011. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nyugodtan elmehetsz. A gyerekeknek biztos jól fog esni.
2011. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
64%

Én, ha csak tehetem, elmegyek egy gyerekelőadásra. Ha ismerősöm van közöttük, még inkább. Ha közeli, akkor vissza sem lehet tartani.

Nem kell villogni, de ha egy gyerek színpadra áll, akkor azt is szeretné, hogy a szerettei lássák.


Rengeteg műsort rendeztem, közöttük négy egész estés színdarabot is. A legrosszabb az volt, mikor a manóim egyikét vigasztaltam, mert apa/anya/Julis néni nem láthatta, milyen ügyes. /Ja, engem is lehet osztani, hogy egy tahó férfi nem ért a nő lélekhez. Lehet, de a gyerekeket rettentően tudom sajnálni./

2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a folyamatos válaszokat! Elgondolkodtatóak. Ki így, ki úgy gondolja.
2011. febr. 9. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!