Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idős nő vs fiatal srác....

Idős nő vs fiatal srác. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szióka mindenkinek!

Történetem egy kicsit eldurvult az utóbbi időben. Az elején leszögezem, hogy bűnős vagyok, ezt tudom jól. Egy buliban találkoztam egy lánnyal. Az látszott, hogy tőllem idősebb, de hogy mennyivel az csak később derült ki... Összemelegedtünk és lefeküdtünk egymással. Másnap bevallotta, hogy 36 éves. Megdöbbentem, mert én csak legfeljebb 25-26-nak néztem. Megbeszéltük, hogy találkozunk még. Hát had ne mondjam, hogy milyen szexuális találkozgatások voltak. Tetszenek az idősebb lányok/nők és az ''Öreg kályha jó pirít, csak rakni kell'' szlogen bevált elég keményen. Nagyon élveztem az együttléteket, még ennyire sosem. Egy új szintre jutottam el. Egy kis idő múlva bevallott még mást is... El van jegyezve. Ez egy cseppet sok volt nekem. Bűntudatom volt. Kértem, hogy én ezt nem tudom tovább csinálni, de mondta, hogy belém van habarodva és hát valljuk be én is belé. Mondta, hogy szakít párjával... Mit csináljak? Beszséljük, meg, hogy ez nem mehet tovább és ne szakítson vele?


20/F


2011. febr. 11. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Te mit akarsz?

Folytatni ez a kapcsolatot, vagy abbahagyni?


Nyugodtan legyél önző, és kampányolj a saját elképzeléseid mellett. :)

2011. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
80%

"bűnős vagyok, ezt tudom jól"


Nem értem, mire ez a nagy bűntudat. Korkülönbség szinte lényegtelen, de ha nem szeretnél vele tartós kapcsolatot, azt meg kellene mondani, hogy feleslegesen ne hagyja ott a párját.

2011. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
36 évesen vki még nem idős:) Azt hittem a kérdés alapján h van vagy 50-55. Ha szeretitek egymást akkor mi a kérdés??? Akkor küzdjetek egymásért.
2011. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
vén qrva. Nekem biztos nem kéne olyan nő, aki képes a vőlegénye mellett módszeresen félrek*félni. undorító.
2011. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ja, egyébként anyád lehetne, ha korán kezdi. azt is vedd számításba hogy valószínűleg ennyi idősen már marhára családot akar alapítani, kezd kifutni az időből. fel vagy erre te készülve, 20 éves fejjel?
2011. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Adj neki ultimátumot.Amennyiben továbbra is kétfele játszik,szakítsd meg Vele a kapcsolatot.Ha szeret,kitart melletted bármi áron.Ha nem,az majd elválik,csak hozd döntéshelyzetbe,így kiugrik a nyúl a bokorból.
2011. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az!

1. Biztos elgondolkoznék azon, hogy ha a vőlegényét lazán megcsalja, akk mi lesz velem, ha majd én is uncsi leszek?!?!?!

2. Azon is elgondolkoznék, hogy milyen terveim vannak, mert pl. szeretnék gyerekeket. És nem szeretném, ha nagymama korú anyukájuk lenne, meg nem szeretném sem a gyereket, sem a nőt kitenni azoknak a veszélyeknek, amely veszélyek fenn állnak a 40 év körüli nőknél szülésnél...

2011. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
És azt se felejtsd el, hogy 10 év múlva ő már 46 lesz, te meg 30. 20 év múlva te a férfi korod javában leszel, ő már készül a nyugdíjas éveire. Egyébként én ismerek olyan házaspárt, ahol kb. 20 év a korkülönbség és teljesen jól megvannak. Igaz, szerintem egyik se 100-as, de nekik jó.
2011. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
kb. egyetértek az előző válaszolóval, tehát ha mindketten bolondnak érzitek magatokat, akkor hajrá!!!
2011. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakitsd meg ezt a kapcsolatot,és keressél magadhoz valót.Nagy hibàt fogsz elkövetni,ha vele maradsz.Ne tedd tönkre a fiatalsàgodat,nagyon óvakodj tõle.
2011. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!