Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annyira össze vagyok törve...

Ha annyira össze vagyok törve lelkileg de nem tudok elválni mert szeretem a férjem és az öngyilkosságon gondolkodom jo alternativa az ha elutazom az összes pénzem valahova messzire? Talán könnyebb lesz elfelejteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ez. Miért nektek ez nem esne szarul? És elmondom ki volt nyalva a segge elöröl hátulról jó világában nem tudt mit csináljon
2011. febr. 11. 20:03
 12/27 A kérdező kommentje:
a saját fülemmel hallottam ahogy másnak udvarolt, tette a szépet találkáért könyörgött agyondicsérgette engem sosem dicser pedig magamhoz képest a maximumot hozom
2011. febr. 11. 20:05
 13/27 anonim ***** válasza:

Ezek szerint most jól beleélted magad, hogy ő hogy miket csinált, és hogy megcsalt, és amúgy is elég féltékeny típus lehetsz.

Még mindig azt mondom, hogy inkább egy párterápia, mint bármi őrültség.

Neked is kicsit helyrerázzák a meszet az agyadban, mert nem normális dolog, hogy ennyire ragaszkodsz ahhoz, hogy kihallgathasd.

Ülj be egy kád vízbe, bőgd ki magad, és vágd a fejéhez, hogy mit hallottál véletlenül, mert nem nyomta ki a telefont, és miért akar más nőkkel ismerkedni.

Amint tudod, hogy ő mit akar (lehet, hogy ő sem akarna a világ minden kincséért sem elválni tőled), máris könnyebb továbblépni.

Először biztos támadni fog, és megsértődik, hogy kihallgattad, de ne hagy magad!



Két hétig figyel, hogy kinyomja a telefont, aztán úgyis megint elfelejti.

2011. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
nem mondom, h nem elég ez is, én is kiakadnék, de ne emészd magad, kérdezz rá azonnal! letagadni úgysem tudja, azt sem vetheti a szemedre, h nyomoztál utána. meg csak próbálna meg ezzel jönni...
2011. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

1,adj neki ultimátumot,vagy téged akar vagy ketté válik az utatok 2,szerinted megéri magad tönklretenni azért mert ő bunkó volt(már bocs)nem érdemli meg basszus.Itt akinek nagyon szarul kéne magát érezni az a férjed mert ezt tette.

Ha még van remény megmenteni a dolgot ülj le vele,kérdezd meg hogy mi a baj veled mi nem tetszik neki,néha kompromisszomot kell kötni és változtatni megkeresni a hibát.Nem egyértelmü nekem h csak flörtölt vagy megcsalt.

Nem kell messzire elmenni,elmenekülni a gondok elöl,de ha mondjuk vannak szüleid vagy hasonlo ahol van hely és szivesen mennél elmehetnél kicsit pár napra,persze uradnak nem kell tudnia h pár napra mész hanem csak kijeleted h elmész,mert gondolkodni kell,ha szeret ugyis érzeni fogja a hiányod,ha nem makacs még utánad is megy.Állj ugy a dolgokhoz ha már nem menthető a kapcsolat hogy többet érdemelsz és lesz biztos olyan aki majd megbecsül mégha most nem is így érzed.

2011. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Na szóval te vagy az, az előző kérdésedhez is írtam párszor.De tényleg történt is valami, vagy csak udvarolt? Mert az nem feltétlenül jelent semmit ha udvarol, csak a saját önbizalmát, meg férfiasságát legyezgeti vele.

Jajj, ne legyél már olyan, mint egy kis hülye csitri, hogy bele fogsz halni, meg öngyilkosság...

Felnőtt nő vagy, van büszkeséged, meg tartásod! Eszedbe ne jusson már ilyen hülyeség!

Fogd föl úgy, hogy felnyílt a szemed, a férjed sem egy szent.

Szerintem is fogd meg magad, utazz el, és Welnesselj :):):).A férjednek, meg mondd meg előtte, hogy gondolkozzon el, míg hazajössz, te is azt fogod tenni! De tényleg se telefon, se semmi!

2011. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

ha oszinten magbanta es valoban megbanta, lathato jegyei vannak es be tudja neked bizonyitani, hogy nem teszi meg tobbe akkor bocsass meg neki


mi most veszeltunk at a ferjemmel egy ilyen helyzetet, pokol volt az elmult masfel ev, de azt hiszem, hogy lezartuk a multat


en voltam a hunyo, nagyon megbantam, es az elmult masfel ev bizonyitasok sorozatabol allt es meg mindig ezt teszem, megbocsajtott, de masfel ev alatt, es ebben a masfel evben rengeteget kinozott, engem is, meg magat is



szoval van megbocsajtas, de az ut hosszu es veres,

mi bevallaltuk, de nagyon kemeny, embert probalo


ne legyel ongyilkos, ne utazz el, gondolkozz valami valodi megoldason, nem menekulesi strategiakon;

nem menekulhetunk az eletunkbe folyton, nezz szembe a zoldszenuvel ;)

2011. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Te jó ég, de hiszen még csak meg sem csalt, te meg már az öngyilkosságot tervezed???
2011. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ja, igen, és azt is elmondhatnád neki, hogy hogy lehet ilyen szerencsétlen, hogy még a telefont sem tudja kinyomni, és a saját füled hallatára udvarolgat más nőnek!!

Amúgy tapasztalatból mondom NE nyald ki a seggét, mert nem értékeli, az én előző párom is ilyen volt, pl. egyszer szóvá tette, hogy miért nincsen még megmelegítve a leves, mikor ő hazaér, mikor én otthon vagyok, vagy miért nincsen kinyitva a kapu, hogy neki ne kelljen kiszállnia a kocsiból, ha már én otthon vagyok, ő meg halálra dolgozza magát.

A férfiak nem értékelik az ilyesmit szerintem, úgyhogy a mostani páromnak nem vagyok a cselédje, te se akard a maximumot kihozni magadból, mert fölösleges, ha ő nem viszonozza.Valószínű házicselédnek tart, és elkényelmesedett ebben a kapcsolatban!

2011. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"" A kérdező kommentje:

JA DE AKKOR INNENTÖL MEG SOSE tudom majd lehallgatni mert figyelni fog rá ""


Te nagyon-nagyon beteg vagy !!!


Csak azért nem szakítasz, mert akkor majd nem fogod tudni lehallgatni a párod telefonálásait.


A jó isten mentsen meg mindenkit az ilyen nőneműektől!!!!

2011. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!