Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annyira össze vagyok törve...

Ha annyira össze vagyok törve lelkileg de nem tudok elválni mert szeretem a férjem és az öngyilkosságon gondolkodom jo alternativa az ha elutazom az összes pénzem valahova messzire? Talán könnyebb lesz elfelejteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg nagyon is jó ötlet.Ha nincs gyereketek,akkor szedd össze magad,utazz el,felejts,érezd jól magad,esetleg keress munkát,később pasit,és majd 5 év mulva kreolbarnán és boldogan látogass haza!!
2011. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
8%
Csak az álomvilágod foszlott szét, és szerintem nem csalt meg. Minden férfi flörtöl, és ha jól emlékszem, nem találkára hívta a csajt, hanem csak érdekelte, hogy mikor látja újra. Persze ugyanaz majdnem, de mégsem. Hidd el, a másik kérdéshez is leírtam, a pasik 99%-a flörtöl a jó nőkkel. Te női aggyal gondolkozol, számodra ha szeretsz valakit, akkor csak Ő van, nem is veszel észre más pasit. De a pasik nem ilyenek, szerethet téged igazán, tiszta szívből, de soha nem leszel neki egyetlen, vagy pótolhatatlan, mert a pasik genetikailag több nőre vannak kódolva. Persze a többnejűség nálunk nem működik, ezt ők is érzik, próbálják betartani a játékszabályokat, de náluk a megcsalás nem a flörttel kezdődik. Mi nők tudjuk, hogy de igen, minden akkor kezdődik, de szerintük nem. Szerintük abban sincs semmi, ha nyálcsorgatva más nők testét bámulják a neten. Mert közben valóban szerethet téged tiszta szívéből. De egyetlen nem leszel neki sosem olyan értelemben, hogy észre se vehet mást. Észre fogja venni és el is ismeri a maga módján. Hűséges lesz elképzelhető akár 10-20 éven át is, de náluk a hűség is kicsit mást jelent. Szomorú, de azt hiszem, ezért nem lesz soha boldog az ember, mert a férfi és a nő itt nem találkozik.
2011. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Te nagyon-nagyon beteg vagy !!!


Csak azért nem szakítasz, mert akkor majd nem fogod tudni lehallgatni a párod telefonálásait.


A jó isten mentsen meg mindenkit az ilyen nőneműektől!!!!"

nem arra értette. hanem azért nem mondja el neki, hogy tud erről a telefonhívásról, mert különben akkor a férje figyelne, hogy még egyszer így ne hallgathassa ki.

2011. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az én férjem is megcsalt engem,akkor 15éve voltunk már együtt.Mikor megtudtam egy világ dölt össze bennem.Másnap leültünk beszélgetni.Megkérdeztem miért tette,megkértem ha menni akar akkor menjen.Sokáig beszélgettünk és nem akart menni.Mivel nagyon szeretem megbocsájtottam neki.Egy kicsit összetörtem,de az öngyilkosság gondolata eszembe sem jutott.Beszélgess el a pároddal.Lehet hiba benned is van.
2011. febr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Bocsi, de általában aki megcsal az nem igazán akar menni. Mert ha akarna, nem megcsalna, hanem menne is. De ezek 2 nőt akarnak egyszerre maguknak. Nem akar menni, mert a maga módján szeret, de már nem vagy neki elég jó nő, kell még egy.

Ha valaki engem megcsalna, én nem kérdezném, akar-e maradni. Persze hogy maradni akar, hisz itt meg van minden, lakás, kocsi, ellátás, stb...ott meg a szex és a jó nő. Miért dobná el bármelyiket is?

Most csak az utolsóval vitáztam, a kérdező nem ez az eset, szerintem nem csalták meg, "csak" flörtölt a párja.

2011. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
reggel fogta magát korán és elment a telefonját vitte ami azóta is ki van kapcsolva. én meg itt ülök mint egy hülye és várom haza. nem tudom lehet velem van a gond de én ezt nem bírom idegileg
2011. febr. 12. 09:54
 27/27 anonim ***** válasza:

És még te érzed magad sz@rul!Ez az ember nagyszerűen irányít téged, ebből is látszik, hogy azt csinál, amit akar.Nehogy már neked legyen lelkiismeret furdalásod miatta!Térj észhez!Olvastam a másik kérdésedet is.Mi az, hogy nem hajlandó erről beszélni veled? Honnan tudjuk, hogy tényleg ott volt a csaj anyja?KAMUUUUUUUUUUU!!!

Én mondtam, hogy még nem szólnék semmit, csak utána néznék a dolgainak, hátha van más bizonyíték is.Ezért mondtam, hogy még ne csinálj semmit, mert tudtam, hogy veszekedés lesz csak belőle.Nem értél el semmit, csak még rosszabb.Nem hogy vártál volna még.

Én biztos összecsomagolnám a holmijait mire hazaér, játsszon a jó édes....

Vagy a sajátomat és hazamennék pár napra a szülőkhöz, ha van rá lehetőség, majd ha akar valamit megtalál.

Megaláz, nem veszed észre???

Akárhogy szereted hülyét csinálsz magadból, ezt meg jól ki is használja.Lábtörlőnek használ!

2011. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!