Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen mikről késtem már...

19 évesen mikről késtem már le? Mikre nem lesz már lehetőségem a jövőben? Hogyan kell viselkednem ezek után?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kiöregedtem mindenből.
2011. febr. 11. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az egyik korábbi válaszoló azt írta, mindent megtett, amit szeretett volna. Utolsó, nem mindenkinek életcélja hegyeket mászni meg delfinekkel úszni.


Kedves kérdező! Szerezz egy párkapcsolatot, az majd motivál a továbbiakban. Aztán valahogy majd csak elvergődsz ;)

2011. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
de félj és is 19 vagyok, de majd most beindulok majd
2011. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Atyaég, máris kiöregedtél mindenből?? Akkor én valamit vagy nagyon rosszul csinálok, vagy megyek megásom a sírom :D
2011. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
hat van egy olyan gyanum h anyukad mar nem fogja megengedni h cicizz estenkent :D:D::D:D:D:D:D:D
2011. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

21:52 azok csak példák voltak...arra próbáltam kilyukadni, hogy még lóf....t sem ért el az életben, semmit se tett le az asztalra (nem is kell sokat ennyi idősen, max tanulmányok terén), és nem élt meg semmit


nem feltétlenül kell hegyet másznia, de annyi a lehetőség, a tennivaló... persze ha ilyen fiatalon semmi célja nincs az életben, az csak neki rossz és sajnálatos... a tinédzserek amúgy is mindent jobban tudnak :-D


29/N

2011. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!