Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "mentális öregség". Más...

"mentális öregség". Más fiatal is érzi néha azt, h szellemileg jóval idősebb a koránál?

Figyelt kérdés

Rengetegszer érzem azt, hogy másképp gondolkodok, mint a korombeliek...őket az apróságok is lelkesítik, én befásultam, "meg vagyok öregedve"...20 évesen 40-nek érzem magam...nincs kedvem, erőm bulizni, nem öröm, ha leiszom magam, családot munkát akarok...és azt látom, a velem egykorúaknak az élete csak a szórakozásról szól.

Mihez kezdjek így? Hol ismerjek meg idősebb embereket? 28 fölöttiekkel jól kijövök, a saját korsztályom kinéz, mert többnyire csendben olvasgatok, rajzolgatok.

20/L


2011. febr. 12. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

velem kb ugyanez van..

én inkább olvasgatok, politizálok, stb..

mondjuk járnék én társaságba csak nincs kivel :// kb a semmi közepén lakom :@

16/L

2011. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyan így vagyok! 14 éves vagyok,és másból nem állnak a napjim,mint elmegyek iskolába,és haza jövök. Nem megyek nagyon sehova,büntetésnek érzem,ha elkell mennem kirándulni vagy bárhova. Bármennyire is akarok,nem tudok tenni ellene.Ilyen vagyok.
2011. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én 25 éves lány vagyok, de én is azt érzem, hogy egyszerűen erőm és kedvem nincsen bulizni, lerészegedésre is ritkán adottak a körülmények, és akkor sem biztos, h akarnám a dolgot. 20 évesen viszont még javában buliztam, éretlenke voltam. Te jó korán érsz valószínűleg. Remélem megtalálod a módját megtalálni a helyed:)
2011. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez a megállapitás igencsak csőlátásra vall, de gondold csak át jobban!


Nem mindenki aki korodbeli, csak azok akik a környezetedben vannak, mivel nem vagy hajlandó tovább látni náluk!


Talán jót tenne neked egy kis környezetváltozás!


Mozdulj ki! (Itt nem a sarki disco-t értem)

2011. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem értem miért képzelitek azt, hogy egyféle általános recept szerint kell élni ami ahogy látom kb így néz ki:


tanulás, bulizás, munka, család, gyerek, tepsi.



Bárhogy élhetsz, te döntöd el!

2011. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
17-8 évesen buliztam, haverokkal rendeztünk ivászatot...de vhogy herótom lett tőle, és már nem igénylem...:S...csőlátás? hát nemtom...ha elmegyek olyan szórakozóhelyre, ahol még nem voltam, ott sem érzem azt, mint régen, h ádejóóó, bulizunk, piálunk...vhogy olyan üressé, szintelenné vált az egész, és le sem köt...unom a fejem
2011. febr. 12. 19:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Én életemben kb 2x buliztam, és egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam részeg ennyi elég is volt.
2011. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ajánlok neked egy jó szerzőt!


Obádovics J. Gyula


Tőle olvass sok könyvet, mert amit leír, arra épül a világ, sőt az univerzum is!

2011. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam a kérdést kicsit másra számította, azt hittem nem én vagyok egyedüli az "elsorvadt" agyú:P

21F

2011. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

18-19 éves koromban volt bő egy év, amikor "megvadultam". Ittam, buliztam, pasiztam, külföldre heppből kimentem stoppal, stb. Aztán ennyi elég is volt.

Amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen ment. Egy év alatt mondhatni "kiéltem" magam.

Most 28 vagyok, nyaranta kb egyszer rám jön, hogy valami szabadtéri szórakozóhelyre elmennék. Ezzel egész évre letudom a bulizást, többet nem igénylek.

2011. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!