Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy az ember...

Lehetséges az, hogy az ember találjon 30-40év közötti szingli pasikat, akinek nincs gyereke, nincs exfelesége, nincsenek rigolyái, talpraesett és sármos?

Figyelt kérdés
Csak azért mert én nem látok egyet se!Alig van olyan férfi aki ne vált volna el,ne lenne gyereke,stb,stb.Pedig szerintem ezek nem nagy elvárások:)
2011. febr. 13. 23:59
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
86%
En ismerek ilyen ferfiakat (nem keveset), csak nem veletlenul nem volt soha feleseguk, gyerekuk...ugyanis nagyon valogatosak es nem lehet veluk egyutt elni illetve gyerekeket is nagyon nehezen viselnek el maguk korul. Ilyen idos ember meg ritkan valtozik, ugy el, ahogy a hosszu egyedullet alatt megszokta, szoval alkalmazkodni nem nagyon akar es tud. Oka van, hogy nincs meg csaladja. Ha munka miatt nem akarta, akkor lehet, hogy utana sem fogja tudni ertekelni a csaladjat kellokeppen, csak azert megy a tobbi utan, mert korabol adodoan masnak is van es nem akar lemaradni vagy olyan okbol nincs gyereke, amire elso korben nem gondolsz. Nekem van 2 olyan ismerosom is van, akik 40 felettiek es sosem volt feleseguk, gyerekuk, tok jokepuek. Csak amig eloben nem talalkoztal veluk, nem tudod, hogy az egyik 158, a masik 161 centi magas es ez szegenyeknek nagyon leszukiti a lehetosegeit.
2011. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
75%

Hat szerintem nem nagyon fogsz talalni,ugyanis valami hiba ugyis lesz bennuk. Az en parom 34 eves es van gyereke, meg egy "kedves" exe, ami azert kihat a kapcsolatunkra.

Ezt en meg elviselem, de mindenki mas.

Szerintem kicsit add lejjebb az elvarasokat, kulonben egyedul maradsz. En nem bantam meg,pedig mindig azt mondtam,hogy nekem gyerekes nem kell, de beleszerettem.

Es onnantol mas szemszogbol lattam mindent.

2011. febr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
67%

A férjem egyik barátja helyes, magas, jó fej, egyetemet végzett, magas beosztásban dolgozik, jól keres, semmilyen káros szenvedélye nincs (szerintem még szilveszterkor se iszik alkoholt). Nála az volt az egyik baj, hogy tizen éve nagyon beleszeretett egy férjes, gyerekes idősebb nőbe, aki csak játszadozott vele pár hónapot. Annyira megviselte, amikor vége lett, hogy évekre teljesen bezárt. Egyébként is kicsit zárkózott típus, nehezen teremt kapcsolatot, de ha megnyílik, tényleg nagyon jó fej.

No és tavaly, 36 évesen lett végre egy újabb kapcsolata, igaz, elvált, 1 gyerekes nő személyében, de nagyon szeretik egymást.



Másik barátunk 35 éves, róla is csupa jókat tudok mondani. Bár ő külsőre inkább közepes, de szintén diplomás, jól kereső, nagyon humoros, kedves, aranyos pasi. Vele meg az volt a gond, hogy annyira közvetlen és vicces, hogy mindig csak jóbarátként néztek rá a csajok. Sok lány haverja van, nagyon klassz társaság, de amint komolyabbra akarta fordítani valamelyik lánnyal a kapcsolatot, többnyire elutasították, hogy barátnak mennyire jó, maradjanak inkább csak barátok. Mondjuk neki időnként voltak pár hónapos kapcsolatai, de egyik se volt az igazi.

Most viszont nagyon szerelmes, kb fél éve tart a kapcsolat, és érdekes módon neki is egy elvált, egy gyerekes lány a szerelme, de szerintem nem zavarja, nagyon jól meg vannak együtt.


Szóval van remény!

2011. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvastam el hogy ki mit írt,de azt amit te leírtál valahová az megmaradt..

Voltaképpen te keresel egy olyan álom pasast aki

-30-40 éves

-sármos/jóképű

-nőtlen

-ne legyen gyereke

- nem baj ha jó állása van

-nem baj a lakása/vagyona van

Az utolsó kettő gondolom már természetes egy majd 40 éves pasasnál.

Te amit nem adsz cserébe

-házasságot

-gyereket

- laza kapcsolatot..

Akkor most mi van???

Te nagyon képzavarban vagy aranyom..

Egy ennyi idős férfi már kiélte magát..Minimum egyszer elvált..De ha nem,és gyerek sincs akkor már elérkezettnek tartja,hogy családot alapítson..Feleség,gyerek kell neki.Az aki ennyi idősen nem vágyik erre,az még mindig az anyjával él,és se nem sármos,és nem rendelkezik anyagi háttérrel..

Ha részedről semmit nem akarsz ,akkor minek neked férfi? Vegyél egy kutyát! Hűséges,odaadó,még szép is lehet..Állandóan veled van,mindenhová elkísér..és tuti nem kéri meg a kezed,és ha fel is csinál egy szukát,nem kell a kölykeit megtartanod..

Viccet félre téve..Nem csodálom,hogy magányos vagy,mert az igényeid túl magasak..

Sok sikert a kereséshez..

2011. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
81%
Utolsonak teljesen igaza van, nem rosszbol kerdezo! Mindenkinek vannak hibai, ezt el kell fogadni (hiba alatt a rigolyakat ertem vagy hogy nem olyan sarmos).
2011. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
67%

Az én párom 30 éves,nőtlen,nincs gyereke.Nagyon jóképű,és elég jól keres.(külföldön dolgozik jelenleg)

Én elvált nő vagyok 1 gyerekkel,és 8 évvel idősebb is. Idén megkérte a kezem,és a kérésére követem én is egy idegen országba...

Amióta kint élünk nagyon sok olyan angol barátunk lett,akik szintén 30-40 évesek,jóképűek,és se feleség ,se gyerek.Van egy nagyon jóképű angol srác (Paul Mccartney típus) ilyen pasas..Imádni való,kedves,udvarias,se feleség,se barátnő nincs a képben...Voltaképpen mindene megvan neki ami kell.Kocsi,lakás(egyszer majd a szüleitől is örökölni fog egy szem gyerekként) Igazi jó party lenne,de egy oka van,hogy nincs senkije..Méghozzá a játékszenvedélye.. X.Box játékokkal képes hónapokig játszani.Ebből áll az élete..Munka után rohan haza és csak játszik.. A fizetésének felét drága játékokra költi,és minden játékot fullra végig csinál..Ezért sincs ideje csajozni..Amikor mondom neki,hogy nem ártana már egy szép lánnyal sétálnia,ismerkednie,csak ennyit kérdez

- van olyan lány akit be tudok neki mutatni?

-és az a lány szeret játszani??

Ha igen akkor jöhet..

Szóval a magányos férfiaknak mindig van valami bajuk...

2011. febr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
01:19 Abszolute nem vagyok képzavarban:)Nem hinném hogy 100dolgot soroltam volna fel,és álompasast keresek.Miért?Az már álompasit jelent,hogy valakinek nincs gyereke meg exfelesége?:D Az igen.. Elég szomorú az,hogy szinte már mindenki elvált..Ebből is látszik milyen nehezen tartható fenn egy kapcsolat sokáig.És pontosan ezért azt gondolom hogy jobb nem házasodni,mert nagyon sok kapcsolatot elront.És gyereket sem kötelező mindenkinek szülni,vannak férfiak ugyanúgy akik nem akarnak gyereket.Azt meg egy szóval nem említettem hogy magányos vagyok,csak leírtam mire vágynék pluszba.
2011. febr. 14. 01:48
 28/50 A kérdező kommentje:
01:31 Én is ismertem egyszer egy ilyen srácot:rohant ő is haza,hogy tudjon játszani,pedig az ember nem nézte volna ki belőle:)Én is szeretem a playstationt például,bár egyre ritkábban játszok,de ez a játékmánia már nekem is sok volt így hirtelen:)És az tényleg igaz,hogy mindenkinek van hibája,ezt el is ismerem,illetve el is fogadom őket,de azért vannak határok.Főleg olyan dolgokkal,amik a kapcsolat rovására mennek.
2011. febr. 14. 01:56
 29/50 anonim ***** válasza:
83%

Az én barátom 31 lesz nemsokára, nem elvált, nincs gyereke és teljesen "normális".

Sőt.

Jobbat nem is kívánhatnék, semmilyen szempontból.

Szóval lehet még találni ilyet, neki is van pár 30 feletti, egyedülálló barátja.

L/23

2011. febr. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
82%
Azert nagyon keves ferfi van, aki gyereket nem akar, de not igen, de az a no ne legyen a felesege, mert azt nem akarja a papir miatt, kozben legyen sarmos, ne legyen rigolyaja...ez mar magaban foglalja a tokeletesseget. Szerintem olyan pasit nem nehez talalni, akinek nincs gyereke meg felesege, csak az vagy nem akar tovabbra sem senkit vagy nem tud vele senki elni vmilyen okbol.
2011. febr. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!