Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy az ember...

Lehetséges az, hogy az ember találjon 30-40év közötti szingli pasikat, akinek nincs gyereke, nincs exfelesége, nincsenek rigolyái, talpraesett és sármos?

Figyelt kérdés
Csak azért mert én nem látok egyet se!Alig van olyan férfi aki ne vált volna el,ne lenne gyereke,stb,stb.Pedig szerintem ezek nem nagy elvárások:)
2011. febr. 13. 23:59
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nincsenek a Kérdezőnek túl nagy elvárásai.Független,gyermektelen,normális,és lehetőleg jóképű férfit keres társnak,aki Őt szereti,és Ő viszontszerethetné.Mi ebben a nagy elvárás,és a kivetni való?Én jónéhény olyan férfit ismerek,akit kiver a víz a gyerektől,és nem akar gyereket vállalni,viszont társat szeretne magának,de szinte minden nő már a második randin a gyerekeket,esküvőt emlegeti.Kívánom a Kérdezőnek,hogy mielőbb találjon számára megfelelő társat!
2011. febr. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
65%
02:38: azert magas elvaras, mert 20 evesben ilyet talalni meg konnyu, de 40 fele mar termeszetesen voltak egy ferfinak komolyabb kapcsolatai. Ha meg nem, ott valami defekt van vagy testileg vagy mentalisan vagy lelkileg.
2011. febr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
27%

30-40-ben benne van a 30 és a 40 is. 30 éves korban még gyakori az egyedülálló férfi, 40 éves korban ritka. Mivel az átlagos házasodási kor 32-33 év körül van.


Hogy honnantól talpraesett és sármos valaki, az attól függ, mekkorák az igények. Ha havi 600 nettó fölött, illetve 20 milliós lakás fölött számít valaki talpraesettnek és sármosnak, akkor az ilyen férfi ritka. Lazább kritériumokkal gyakoribb.

2011. febr. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes mikor a házasságról beszélt a kérdező azt mondta ő nem akar megházasodni, mert az "csak egy darab papír", de az már zavarja ha egy férfinek régen volt egy ilyen "papírja"...


Én férfi vagyok és tonnaszámra látok ilyen nőket mint te akik csak sírnak, hogy nincs egy ilyen-olyan pasi sem, viszont, tonnaszámra ismerek ilyen férfiakat, akiket állítólag keresel.A gond csak az, hogy a te fajtád a válogatós, mert ha nincs szép nagy lakása, akkor csak egy kufircra jó, ha nincs 10milliós autója, akkor is csak kufi, ha nem elég "sármos" akkor szóba sem állsz vele és ha van a láthatáron egy másik, aki csak lehelletnyivel szebb,de hülyébb mégis ezt választod.

Utálom az ilyen nőket, a képmutató stílusukkal eggyütt,pláne mikor havonta egyszer nem alszik velük senki sem rájuk jön a "jajj hol lehet egy normális pasit találni" féle önsajnáltató duma.

2011. febr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
85%
30-40év közötti talpraesett, jól szituált, sármos rigolya-mentes pasik már elkeltek, vagy defektesek.
2011. febr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
88%

Szám szerint három ilyen embert ismerek(32, 40, 44), és mindegyik ultragáz. Az első mindig csak hajtja a nőket, sosem képes megmaradni egynél, folyton megcsalja az aktuális párját. Elmondása szerint nem képes a monogámiára, neki mindig az újdonság kell. A második az infantilis és az alkoholista keveréke, aki még "hajlott" kora ellenére is diszkókban lebzsel, amikor pedig nem, akkor masszívan iszik. Nő 1 hónapnál tovább sosem bírta mellette, bár barátnak jó fej. A harmadik egy munkatársam, aki még mindig a szüleivel él, anyukájának meg kell mondania, ha valamiért kimarad aznap, az önállósága nulla.

Rendben van, hogy 3 emberből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de azért tanulságos. Fel kell menni egy társkeresőre, ott is van egy rakás szingli negyvenes. Sokuk eltitkolja, hogy elvált vagy van egy megromlott házassága.

Szerintem inkább érdemes olyannal kezdeni, aki elvált, ezt vallja, gyerekük nem volt. Belőlük sok van, és nem mind selejtes.

2011. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
88%
Hehe. Ajánlom apumat!! 35 éves, elvált. Velünk(gyerekeivel[2gyerek]) nem nagyon tartja a kapcsolatot...mi nem okoznánk neked gondot szerintem!!
2011. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
47%
Akkor igazi főnyeremény lehet, ha a saját véreivel sem tartja a kapcsolatot. :D
2011. febr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
85%
Tartaná velünk a kapcsolatot, de én mivel nem nagyon vagyok rá kíváncsi ezért kisebb tesóm se...
2011. febr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
61%
<---- valamiért a saját kölkei sem kíváncsiak rá, igazi főnyeremény
2011. febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!