Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy az ember...

Lehetséges az, hogy az ember találjon 30-40év közötti szingli pasikat, akinek nincs gyereke, nincs exfelesége, nincsenek rigolyái, talpraesett és sármos?

Figyelt kérdés
Csak azért mert én nem látok egyet se!Alig van olyan férfi aki ne vált volna el,ne lenne gyereke,stb,stb.Pedig szerintem ezek nem nagy elvárások:)
2011. febr. 13. 23:59
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
60%
Attól még, mert esetleg elvált, vagy gyereke van, csak téged szeret szerelemmel.
2011. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
00:18 Nagyon kedves vagy,köszönöm:)Azért tettem fel ezt a kérdést,mert néha kicsit megijedek hogy már mennyi idős vagyok,valakinek ilyenkor már rég kiforrott kapcsolata van.Az idő meg olyan gyorsan elszáll:)
2011. febr. 14. 00:25
 13/50 anonim ***** válasza:
94%
Léteznek ilyen pasik. A kérdés az, hogy TE személy szerint mivel tudnád felkelteni az érdeklődésüket? Mit tudnál nekik nyújtani? Hm?
2011. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
70%

Én tudok egyet, 34-35 körüli, iszonyatosan helyes srác és nem égette ki magát, nincs feleség, se gyerek, csak kb. 3-4 exbarátnő.

Viszont ahogy egyre inkább megismertem, észrevettem, hogy engem taszít némely tulajdonsága. Pl. el tudom róla képzelni, hogy megüssön egy nőt. Ez csak megérzés. Könnyen elveszíti a hidegvérét és olyankor pánikol.

A szüleivel él, szóval elképzelheted miféle házimunkához szokott világéletében. Tutira cselédnek tartaná a párját, mert az anyja tutira egész életében kiszolgálta.

És ami a legvisszataszítóbb (számomra): titkos vágyálma, amit még egy barátnőjének se mert bevallani, a pisiszex.

Ezenkívül kisebbségi komplexusok gyötrik, ha olyan nő vagy, akinek nincs szex közben orgazmusa, azt magára veszi és marcangolja magát miatta és az a meggyőződése, hogy majd 30 év múlva az ilyen lány azt vágja a fejéhez, hogy ő nem tudta soha kielégíteni.

Szóval gáz...


Aztán tudok még másról, aki nagy nőcsábász, hiába nincs feleség, se gyerek, nekem nem kéne. Az esküvő előtti napon hagyták faképnél és állítólag azóta ilyen.

2011. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

00:22 Az utolsóban volt részem ebben a gyerekes témában:a gyerekek mindig elsők,ez törvényszerű ilyenkor.Viszont a vége felé már nem törekedett arra hogy kettesben is legyünk,alig tudtunk találkozni,de még akkor is ott volt velünk a már rég nagykorú lánya.Miközben ők folyamatosan együtt vannak.Ebből már elegem volt.

Fiatalabbat nem szeretnék,mert nem biztos hogy fel tudnék rá nézni:)

2011. febr. 14. 00:32
 16/50 anonim ***** válasza:
58%
Soha, ne érdekeljen, hogy " VALAKINEK ILYENKOR MÁR... " mert ezzel csak magadat hajtod a rossz felé, az egyik nőnek aki írta, hogy fiatalabb a kedvese az meg még jobb mert a fiatalabb pasik általában büszkék arra, hogy idősebb nőt tudtak " elcsábítani, na meg neked is jobb lesz később h fiatalabb :D.
2011. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
00:25 Amikor az ember találkozik valakivel,az első pillanatokban már eldől hogy lesz-e folytatása a dolognak vagy sem:)Ezt csak azért írom,mert pl.netes ismerkedésnél szép és jó amikor az ember jellemzi önmagát,hogy ilyen meg olyan vagyok,aztán mikor találkozás van,mindkét fél fut a szélrózsa minden irányába mert a kémia nem működik:)Most nem sorolom fel a tulajdonságaimat,az a lényeg hogy imádnivaló vagyok,ennyi:))
2011. febr. 14. 00:39
 18/50 A kérdező kommentje:
00:35 Nem kell félreérteni,nem görcsölök ezen a témán,és nem kapaszkodok bele mindenkibe,csak azért hogy legyen valaki:)Csak néha az ember elgondolkozik az életén,főleg úgy hogy nekem mindig is a párkapcsolat állt az első helyen.
2011. febr. 14. 00:41
 19/50 anonim ***** válasza:
86%
Igen,Kedves Kérdező,a mi baráti társaságunkban is sokan vannak olyanok,akik elvált-gyerekes férfivel élnek együtt,és sokszor volt már,hogy megbeszéltek hétvégére valami programot együtt,és a volt feleség borított mindent,mert pont mindig akkor találta ki,hogy a gyereket odaadja,vagy éjszaka riasztotta őket a volt feleség,hogy a gyerek rosszat álmodott,és azonnal menjen megynugtatni az apja,mert az apját keresi,apuka meg rögtön ugrik ilyenkor.Ez nem baj persze,mert szeresse a gyerekét,de engem is zavarna,hogy mellőlem megy el.Igen,Én is azt látom,hogy mindig a gyereke az első,meg sokat panaszkodnak az ismerőseim is.
2011. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
00:42 Ezt jó hogy leírtad,mert ez még jobban megerősít a hitemben,hogy miket szeretnék elkerülni.
2011. febr. 14. 00:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!