Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a titka a jó anya-gye...

Mi lehet a titka a jó anya-gyerek kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs túl jó viszonyom anyummal, akinek igen, le tudná írni, miért? Gondolom sokat beszélgettek. Anyukátok kezdeményezi a beszélgetéseket? Sokmindent megenged, vagy szigorú?...
2011. febr. 17. 21:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kölcsönös bizalom megértés és hatalmas szeretett. Hogy nem faggat ha látja hogy nem akarok beszélni de végig hallgat ha arra van szükségem. Hogy bármit elmondhatok neki anélkül hogy kiabálna velem vagy nem figyelne rám. Hogy bármikor megölelhetem ha úgy érzem arra van szükségem. Nagyon fontos hogy egy gyerek tudja és érezze hogy a szülei szeretik és bíznak benne, hogy bármiben számíthat rájuk és mellette állnak akkor is ha véletlenül bajba kerül. Hogy figyelnek rá és nem csak napi néhány percet szentelnek neki az idejükből.
2011. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most még pici a lányom, de sokat gondolkozok ezen. Én sajnos elég gátlásos vagyok, és nehezen beszélgetek, de remélem, a lányommal sikerül ezen változtatnom!
2011. febr. 19. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!