Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálsz, ha a barátodd...

Hogyan reagálsz, ha a barátoddal sétálsz az utcán, és közben FELTŰNŐEN megbámul más nőket? Esetleg utánuk is fordul.

Figyelt kérdés
Szóval nem arra a diszkrét odapillantásra gondolok, hogy megnézi, megállapítja, hogy jó nő, és kész.
2010. jún. 1. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Ezután már nem a barátom, mással sétál.
2010. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezem hogy mi tetszett neki ennyire rajta...

féltékeny fajta vagyok de nem ilyen jelentéktelen dolgokra. Van szeme, van sok szép nő, egyértelmű, én is megnézem őket... nincs ebben semmi.

2010. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Elég nagy illetlenség. Nem bűn megállapítani, hogy más is tetszik, viszont ha érdeklődést mutat más nők iránt, akkor sajnos nem szeret igazán. Nyugodtan kérdezz rá az okára. Ha ingerült lesz, vagy csak legyint, akkor ideje átértékelni a kapcsolatot.
2010. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
hasonló stilusban megnézek jobb pasit,sőt,elkezdem dicsérni hogy az meg az a pasi milyen helyes...
2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Azért ha a b.nője mellett van egy pasi akkor szerintem bírja már ki, h nem néz más csajra, elég nehéz de én meg tudom oldani, h más csajokra nem nézek és nem is elemzek más csajt, h miben néz ki jól! Sztem nagyon gyík az ilyen =/


16/F

2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Én is utána fordulok, megnézem és kibeszéljök őket. Ettől minden srác tuti odavan, mert a legtöbb csaj csak hisztizik meg féltékenykedik :D

Volt már, hogy öltözködési tippeket leltem ily módon. Szóval a visszájára kell fordítani a dolgot :)

2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Most majd jönnek azzal, hogy nem vakságot fogadott, és tisztában vagyok vele, hogy nem az egyetlen nő vagyok, aki tetszik neki, de nem kell hangoztatni, meg feltűnően kimutatni mikor velem van, viselkedjen normálisan!
2010. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Ha ez többször is előfordulna,szóvá tenném,bér a jelenetet,hiszit azért próbálnám mellőzni.Ha azután is rendszeresen csinálná ezt,hogy elmondtam Neki,ez nekem rosszul esett,akkor hagynám a fenébe,szakítanék,mert úgy érezném,nem becsül igazán.

Ha elszigetelt,egyszeri eset lenne,és kérésemre többször nem tenné ezt ilyen nyíltan,nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget,megeshet,megbeszéljük.

2010. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát én szólok érte.Ha nem vagyok ott letojom mit csinál de ha velem sétál akkor tiszteljen már meg annyival,hogy nem akkor bámulja meg a csajokat.Fordítsd meg a dolgot Te is csináld ezt vele.
2010. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Hát a barátod és a te korodtól is függ a dolog. Az én feleségemet például kifejezetten irritálta a dolog és bár jó nő, ilyenkor mindig az önbizalma megcsappant kicsit. Ez csúnya dolog, mármint ha tudod, hogy a másikat zavarja és mégis csinálod (nem te a barátod).

Szóval én azóta hanyagolom a kérdést, mert szeretem őt és nem szeretnék neki fájdalmat okozni.


F/40

2010. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!