Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már azt, ahogy...

Nem bírom már azt, ahogy kezel engem az anyám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok, és lány. A szüleim elváltak, nevelőapám és egy kisebb testvérem van. És anyut én eléggé idegileg instabillnak tartom (és gyógyszereket is szed) meg nagyon könnyen felidegesíti magát.

Általánosban 4-5ös tanuló voltam, egy nagyon erős gimibe jöttem, és most 3as-4es tanuló vagyok. És ez neki nem jó, de nem érti meg, hogy ilynekor mindenki ront, jó, mondjuk jogos, mert tanulhatnék többet... Csak folyamatos stresszben tart, néha megis ver (és ilyenkor a nevelőapám lép közbe) és nagyon sokat sírok emiatt. És amikor dogát irok, vagy csak tanulok, akkor arra gondolok, hogy ha rosszul sikerül, akkor mennyire fognak itthon eldurvulni a dolgok.

Épp ezért egy végigveszekedett nap után simán elgondolkodom, hogy holnap valami kárt teszek magamban, neki úgyse számítana... És csak a barátaim miatt nem teszem. Hazajárni sem igen szeretek már.

Nem járok bulizni, nem iszom, nem cigizem...


Mit tudnék tenni?

Sokszor már ott vagyok, hogy visszaütök. Tudom, hogy nem szabad, de nemtudom, hogy ezt még meddig tudom csinálni.

Most akarok komolyan belehúzni a tanulásba, erre meg ez tart vissza, hogy ez van az agyamban egész nap...


2011. febr. 18. 15:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :))

amúgy a kistesóm most fog szeptemberben menni általánosba és csak remélni tudom hogy akkor majd leszáll rólam..

2011. febr. 19. 10:08
 12/14 anonim válasza:
Majnem ugyanezt irtam le az imént, velem is igy viselkedik az anyám...Pontosan ugy ahogy leirtad...Nekemis nevelőapám van, csak tesóm nincsen.. teljesen átérzem a hejzetedet, mivel énis ugyenazt élem át...:(
2011. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Előző voltam. ha akarod olvasd el...:|
2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

szia!

irtál nekem pár hete ugyanebben a témában, és hát sajnálatos, hogy mással is ez van. :( csak kitartás!!

2011. dec. 11. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!