Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a feleségnek kell igényes...

Csak a feleségnek kell igényesnek lenni, "teperni", hogy megtartsa a férjet? A férj lehet bármilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

A napokban "csajos" napot tartottunk, régi barátnők, feleségek, hajadonok közösen. Az egyik barátnőm elmondta, hogy a férje a házasságuk 3 éve alatt egyre igénytelenebbül néz ki, sörhas, borosta, kinyúlt-szakadt trikó, stb. Ha több napon át otthon van, megesik, hogy nem is fürdik. A csaj mondta, hogy már totál ki van ábrándulva. Ha szól a férjnek, nagy röhögés a válasz, meg az, hogy nem baj, legalább nem visznek el az orrod elől.

A lényeg, hogy a többi csaj a barátnőmet oltotta le olyan szövegekkel, hogy ez legyen a legkisebb gondod, örülj, hogy nem iszik, nem csal, rendes családapa, stb.

Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy a kör másik tagját, egy csinosan öltöző, széparcú, de tény és való elhízott hölgyet, gimis osztálytársamat, meg arról győzködték, hogy ha nem szerzi vissza a régi alakját, ne csodálkozzon, ha dobja a férje.


Nem vagyok egy emancipanci, de ezen nagyon kiakadtam. Hogyan???? A nő legyen állandóan versenyformában, különben a ffinak szinte joga van félrejárni, de ha a ffi igénytelen, az nem probléma, sőt! Örüljön a nő, hogy nem iszik?!


2011. febr. 19. 11:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:38


egyetértek:s

a magyar pasik többsége egyre hülyébb és a nők is azok lesznek mert hagyják magukat.

2011. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%

Valaki írta, hogy üljön le beszélni a férjével vagy vegyen kondibérletet. Ugyan már!


Akinek nincs belső igénye arra, hogy ápolt legyen és jól nézzen ki, azzal nem lehet mit kezdeni. A nőnek annyiban van meg a felelőssége, hogy nem hiszem el, hogy még a házasságot megelőzően nem voltak az igénytelenségre utaló jelek. 3 év alatt nem lehet 180 fokos fordulatot venni.


A jövő sejthető. Ha nem változik a dolog, az asszonyka előbb-utóbb összefut valakivel, aki jól néz ki, figyel rá és válás, vagy szeretői viszony lesz belőle. Mellesleg igaza is lesz.


Azt is hozzá kell tennem, hogy sok nő is elhagyja magát, nem csodálom hogy a pasik is mást keresnek. Nem törvényszerű hogy 35 év felett el kell hízni. Nem 1-2 kg-ról van szó, az természetes, hogy nem lehet úgy kinézni mint 20 évesen.


De a legtöbben akkor kezdenek pánikolni, mikor már 25 kg felszaladt... Előre kell gondolkodni, úgy kell élni, enni, sportolni már fiatalkortól kezdve, hogy később is szépnek tartson a házastárs. Ez igaz mindkét nemre.


27/F

2011. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok. Igazat adok a kérdezőnek. Mindkét félnek dolga, hogy jó formában maradjon és ne slamposodjon el. Az olyan pasi, aki elereszti magát, megérdemli, ha a csaj félrekufircol.
2011. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
98%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51


Aha... hát én a férjem hosszú, hullámos, barna hajába szerettem bele, a feszes kis fenekébe.

Most meg együttélek egy fejtetőn kopasz, laza fenekű 40-es öregúrral.

Úgy is van, megyek és elhagyom!!!


Azt áruld már el nekem, hogy rengeteg, pókhasú, izzadt inges pasas miért nem kezd el pánikolni, mikor az első 40-50 kiló felszalad rá?


... naná, igaz mindkét nemre, csak épp megint a nők vannak kiemelve, hogy legyen negyven évesen is kívánatos.


Kispofám, majd amikor a 40 éves feleségednek lóg a melle, őszül a haja, ráncosodik, hiába nem hízik, nem olyan ám a teste, mint 20 évesen, visszeresedik a lába, striák vannak a hasán, akkor majd rájössz, hogy nem minden az, ha valaki minden este friss, üde és kívánatos.

Akkor neked is nagyobb bajod lesz, hogy esténként nem hagy aludni a prosztatád, félárbócon áll a zászló, és kúpot vagy krémet kenj az aranyeredre.


Egyik se valami kívánatos, de a fene tudja, valahogy mégsem mindenki válik el 30 éves kora után a másiktól.


Akinek csak a külső a lényeg, az persze képes felrúgni egy családot, sz.rban hagyni a gyerekeit, és lelépni 5 évente egy új, kerek se..ggű pipivel, akinek addig kell, amíg eltartja.

Márpedig a házasság nem arról szól, hogy ki hogy marad 89 éves koráig kívánatos, nehogy a másik joggal félrekeféljen.

2011. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes téma. Valóban a pasik elhagyhatják magukat, a nők többségét valahogy nem érdekli. Nekem maradandó élményem, hogy házasságunk előtt mindketten ápoltak voltunk a férjemmel, napi 2x fogmosás, hogy a többiről ne is beszéljek. esküvő után pár héttel viszont közölte velem a férjem, hogy őt nem zavarná, ha kicsit kevesebbet mosnék fogat. Ergó, ő nem akar fogat mosni. Kacagva közöltem vele, mert nem vettem komolyan, hogy nem kopnak el a fogai, mossa csak nyugodtan. Aztán észrevettem, hogy ellenőrizni kell mint a gyereket. Eljutottunk arra a pontra, hogy most már veszekedni kell minden egyes fogmosásért. Mellette cigizik. Nekem meg azóta valahogy nincs kedvem vele lepedőt gyűrni. Na azért persze meg megy a bla-bla, hogy ez neki mennyire hiányzik, meg minden. Nagyon nem érdekel. Amig ilyen lesz, nem változik semmi.
2011. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%
Na es ilyenkor buffogik be az elhizott, fingo disznok, hogy "ha a kalapomba sz.rok, fejemre rakom, akkor is ferfi vagyok". Ferfi?! Ember?! Ki szemeben?
2011. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kérdés, ezt férfiként irom. De öszintén hogy lehet az hogy a nök meg buknak az ilyen igénytelen fiukra. Ha a fiuk elvárják hogy a csaj adjon magára, akkor a csajoknak ez mért nem fontos visszafelé. Szerintem a csajok is jobban kérethetnék magukatt és igen is várják el a fiuktól hogy adjanak magukra.
2011. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Sajnos amit írsz, az elég sok magyar házaspárra igaz, hogy húsz év után már nem adnak magukra. Nőkre és férfiakra ugyanúgy. Régebben eljártam egy tornaórára Anyámmal(kedves csinos, fitt nő, aki tíz évet letagadhatna) és elszörnyülködtem azon, hogy a többi koleganő milyen igénytelen, elhízott, és kinéznek legalább hatvannak. A férfiaknál meg sörhas stb dettó. Szomorú, amikor külföldi nyaralásokon látom, a "magyar átlag" családokat, remélem, hogy sok kivétel van, akik viszont szeretnének tenni azért, hogy jól érezzék magukat a bőrükben és a Párjuk is vonzónak lássa őket, de sajnos tényleg sok olyan pár van, aki úgy érzi, hogy ha már egyszer megházasodott, akkor már igénytelen is lehet, úgysem hagyja el a másik... Majd a válásnál rájönnek, hogy mindenért tenni kell nap mint nap...
2011. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét fél igyekezzen adni magára. Ha a férjem így állna hozzá, hogy "nem baj, legalább nem visznek el az orrod elől", én vitetném el, ha találok olyat, akinek kell. Valóban örüljön, hogy nem iszik, nem csalja és rendes családapa, de annak egyáltalán nem kell örülni, hogy e mellé igénytelen lett!

Ne legyen már igénytelen az ember, akár nő, akár férfi!

2011. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

12:04

Azért nem hiszem, hogy össze kellene keverni a korral járó dolgokat az igénytelenséggel! 20 évesen is lehet valaki igénytelen és visszataszító, és 70 évesen is lehet elegáns és vonzó. Mindkét nem részéről. Csak oda kell figyelni.

2011. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!