Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a feleségnek kell igényes...

Csak a feleségnek kell igényesnek lenni, "teperni", hogy megtartsa a férjet? A férj lehet bármilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

A napokban "csajos" napot tartottunk, régi barátnők, feleségek, hajadonok közösen. Az egyik barátnőm elmondta, hogy a férje a házasságuk 3 éve alatt egyre igénytelenebbül néz ki, sörhas, borosta, kinyúlt-szakadt trikó, stb. Ha több napon át otthon van, megesik, hogy nem is fürdik. A csaj mondta, hogy már totál ki van ábrándulva. Ha szól a férjnek, nagy röhögés a válasz, meg az, hogy nem baj, legalább nem visznek el az orrod elől.

A lényeg, hogy a többi csaj a barátnőmet oltotta le olyan szövegekkel, hogy ez legyen a legkisebb gondod, örülj, hogy nem iszik, nem csal, rendes családapa, stb.

Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy a kör másik tagját, egy csinosan öltöző, széparcú, de tény és való elhízott hölgyet, gimis osztálytársamat, meg arról győzködték, hogy ha nem szerzi vissza a régi alakját, ne csodálkozzon, ha dobja a férje.


Nem vagyok egy emancipanci, de ezen nagyon kiakadtam. Hogyan???? A nő legyen állandóan versenyformában, különben a ffinak szinte joga van félrejárni, de ha a ffi igénytelen, az nem probléma, sőt! Örüljön a nő, hogy nem iszik?!


2011. febr. 19. 11:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azt figyeltem meg, hogy apám aki egy sorhasú és elhízott pasi cseszegeti a darázsderkú fiatalos anyámat, aki a legalább 10 évet letagadhatna, mert vastag a combja. Nem tudja letornázni a combját - nekem sem megy, orokultem utána az alakomat, ha fogyókúrázom akkor a hasam és a melleim leapadnak, de a seggem és a combos nem változik, akármit tornázhatok.

Tény, hogy ezt mi engedtuk meg, hogy elhízhatnak, elhagyhatják a fogmosás és egyebeket. A noknek meg kéne tanulniek a sarkukra állni. Én majd igyekszem eszerint cselekedni és irányítani a párkapcsolataimat, de nem tudom, hogy ez mennyira valósítható meg a gyakorlatban, és, hogy valaki fog-e engem annyira szeretni, hogy megtegye értem és nem hagy ott egy olyanért aki nem b*szogatja ilyesmikkel és elfogadja slamposnak.

2011. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

szerintem a bevett gyakorlat az, hogy a férfinek addig kell csúcsformában lennie amíg bele nem szeret a nő, ha már papír is van akkor meg pláne kienged az átlag.

amíg a nő fiatal és kapós 20-27 (volt már ilyen kérdés ahol ezt boncolgatták) addig könnyen van, ez neki a csúcs ilyenkor "játszhat" nem kell bedobnia magát mert talál másik palit könnyen, minden újára.

ez a felvázolt két életciklus sokak által láthatatlan mégis létező egyensúlya, amolyan yin-yang. x ideig a nők vannak előnyben, aztán a férfiak.

ez már túlmegy a kérdésen és elég személyes is, de azért leírom. szerintem ez erősen személyiség és emberfüggő, hogy ki mennyire "ereszt" ki, hanyagolja el magát egy kapcsolatban. amikor baromira belegázolt egy lány a kis lelkivilágomba akkor számtalanszor eldörmögtem magamban, hogy majd a most jóképű "menő" nagydumás, ugyanakkor trehány, sörivó, nulla sport és mozgás, viszont cigi és zabálós pasi akivel találkozni fog (az előző is ilyen volt) így fogja végezni mint a barátnőd "ura". bocs, hogy így fejeztem be. de szerintem is igen csak elgondolkodtató ez a kis probléma amit felvetettél. mondjuk úgy, hogy én veled értek egyet.

23f

2011. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

sikerült végignyálaznom a hozzászólásokat.

annyit fűznék hozzá hölgyeim:

"amíg szar van, veréb is lesz..."

2011. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

30-as nő vagyok :) Sok sok igazságot olvastam.


Sajnos rám is rámférne egy mellplasztika a szülés után, ezt aláírom. De sajnos nincs rá többszázezer forintom és a TB ezt nem támogatja. Addig marad a megfelelő melltartó :D Szerencsére a versenysúlyom visszanyertem és a terhességi csíkjaim is elég halványak. De ezek sajnos alkati kérdés, valakit elkerülnek, de a nagy átlagot nem. Szerintem már nem ragyogok a régi fényemben, de azért most is akad egy-két bókolóm.


Node pont a napokban nézegettem el apukát :) Én egy csinos, magas izmos jóképű férfiba szerettem bele. Így a 7. évben bizony már pocakot eresztett, sőt már az úszógumi is növekszik. Kopaszodik rendesen (erről egy férfi sem tehet, de könyörgöm ne fésülje rá át a haját mert az undorító), elég gyakran borostás.

Neki is az a megnyilvánulása, hogy örüljek, mert így nem kell a lányoknak...nem mintha előtte egy bredpitt lett volna :) ezért nem is értem.


Megpedzegettem neki, hogy talán egy kicsit többet kéne edzésre járnia, mert már azt sem látja és én sem amit nem ártana :) No meg így az együttléteink is jelentősen csökkentek. Mert 2 perc után már fáradt meg főképp lusta mozdulni is.


Kíváncsi vagyok, jön a tavasz, lekerül rólam a télikabát vajon veszi-e a lapot, hogy bizony az asszonyka kelendő még gyerekestül is. Összekapja-e magát? Mert aki elvárja a nőtől az először vegyen egy talpig tükröt és nézzen bele alaposan.

2011. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

11:10-esnel jobban nem lehet megfogalmazni. Van sok igazsag abban, amit ir.


Ugyanez van a parkeresesnel is. Meglett ferfi ismeroseim a noket szidjak, hogy biztos csak a penz kell nekik es azert nem ragadnak rajuk a nok, ok meg borzaszto igenytelenek meg nem jokepuek, nem is tanultak, de ez nem baj, biztos, hogy a no hibaja, hogy nem veluk alakit ki parkapcsolatot. Az ilyenek elvarnak a legszebb noket, meg a legnagyobb kocka pasi is full extras not akar es a nok vannak hibasnak kikialtva, ha nem allnak ossze egy naluk egy fejjel alacsonyabb (egyik ismerosom ezen problemazik mindig), 20 evvel idosebb pasival. Ilyet sokat latok es a 4X eves pasi kerdezi tolem, hogy szerintem a 23 eves kiszemelt lany, aki egyebkent 10 centivel magasabb nala miert nem akarja ot, mi lehet a gond...hat ne haragudjatok, nincs itt semmilyen egyenloseg!

2011. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
31%

A frász kerülget, hogy ez van, amiket írtok! Én lehet hogy burokban élek, vagy szerencsés az ismeretségi köröm, de ilyen jellegű problémákkal nemigen találkozom se a saját, se az általam ismert házasságokban. Elhízás, has az van, igen, ritka fürdés is, de ebből probléma nincs, egyik részről sem. Barát házaspárnál anyuka elhízott a szülésekben, őt zavarja, a férjét nem (egyébként ő is elhízott még a házasság első 2 évében, anyukát nem zavarja.) Egyszerűen szeretik egymást.

Az én férjem hetente egyszer fürdik (nyáron naponta-kétnaponta). Néha izzadt szagú, de ezzel nekem nincs semmi problémám. Lehet hogy lenne, ha nem lenne egy maximálisan segítőkész, szerető, hűséges, őszinte és ragaszkodó ember, aki figyelmes az ágyban.

Úgy gondolom, ezek a külsődleges dolgok nem kapnának akkora hangsúly, ha az emberi oldala a kapcsolatnak rendben lenne. Ha a pasi nem azzal jönne, hogy örülj kisanyám hogy még veled vagyok, meg hasonlókkal, amik arra engednek következtetni, hogy nem is szereti és főleg nem tiszteli igazán a párját. Itt az alapvető hiba.

2011. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, mik vannak! Ha a párom úgy feküdne be a közös ágyunkba, és úgy akarna szexet kezdeményezni, hogy nem fürdött, és kérésre nem pótolná, hamarabb borítanám le egy vödör vízzel, mint hogy ezt elfogadjam. KOpaszodásról nem tehet (bár vannak módszerek, amivel lehet javítani, késleltetni), fogyni nehéz,de azért a fürdés egy alapvető tisztelet és figyelmesség a párunk felé, és sok nehézségbe sem kerül. Aki már ezt sem teszi meg, hát no komment...
2011. febr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem hetente egyszer fürdik (nyáron naponta-kétnaponta). Néha izzadt szagú, de ezzel nekem nincs semmi problémám


Kivancsi lennek, ha egyszer te nem furodnel egy hetig es izzadt lennel, akkor mit szolna a ferjed, mert szerintem szova tenne. Es azt irod, hogy igy is, egy het nem furdes utan lefekszetek. Nem semmi. Szerintem is ez egy alapveto dolog es erre nincs kifogas. Ha nem is minden nap furdik, de hetente 1-szer??

2011. febr. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Csak vígasztalni akarták, a kövérkét meg csak biztatni. A barátnőid nem a Bölcsek Tanácsa, csak jószívű nők.
2011. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Sok igazságot írtatok..
2011. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!