Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a feleségnek kell igényes...

Csak a feleségnek kell igényesnek lenni, "teperni", hogy megtartsa a férjet? A férj lehet bármilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

A napokban "csajos" napot tartottunk, régi barátnők, feleségek, hajadonok közösen. Az egyik barátnőm elmondta, hogy a férje a házasságuk 3 éve alatt egyre igénytelenebbül néz ki, sörhas, borosta, kinyúlt-szakadt trikó, stb. Ha több napon át otthon van, megesik, hogy nem is fürdik. A csaj mondta, hogy már totál ki van ábrándulva. Ha szól a férjnek, nagy röhögés a válasz, meg az, hogy nem baj, legalább nem visznek el az orrod elől.

A lényeg, hogy a többi csaj a barátnőmet oltotta le olyan szövegekkel, hogy ez legyen a legkisebb gondod, örülj, hogy nem iszik, nem csal, rendes családapa, stb.

Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy a kör másik tagját, egy csinosan öltöző, széparcú, de tény és való elhízott hölgyet, gimis osztálytársamat, meg arról győzködték, hogy ha nem szerzi vissza a régi alakját, ne csodálkozzon, ha dobja a férje.


Nem vagyok egy emancipanci, de ezen nagyon kiakadtam. Hogyan???? A nő legyen állandóan versenyformában, különben a ffinak szinte joga van félrejárni, de ha a ffi igénytelen, az nem probléma, sőt! Örüljön a nő, hogy nem iszik?!


2011. febr. 19. 11:05
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szerintem egészségesebb, ha a férfi "teper"nem pedig a nő fut a pasi után. Szerintem mindkettőnek jobb. A nőnek csak olyan helyzetet kell teremteni, hogy a férfi "teperjen". Szerintem akkor mindketten boldogok lesznek.De ha nem akar, akkor nem akar. Ha a nő küzd ilyennek a kegyeiért, csak ront a helyzeten azzal.

Javaslom a barátnődnek, hogy egy hétig ne fürödjön, ne fésülködjön, és csak röhögjön.Szerintem meglepné a kedves férjét.Vagy keressen snájdigabbat helyette!

2011. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!