Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés helyett kiskutya?

Eljegyzés helyett kiskutya?

Figyelt kérdés

Régebben a párom nagyon nagyon szeretett volna eljegyzést, én pedig akkor nem, még csak 18 voltam. Akkor se pénzünk nem volt, se esküvő nem volt valójában kilátásban Ő ragaszkodott volna hozza. Végül megértette, hogy miért nem szeretném és nem is volt belőle baj. Nagyon vágyom az eljegyzésre, családalapításra, csak akkor nem. A párom ezt jól tudja, és ő is hasonlóan vélekedik...neki is az életében az első helyen van a család. Mégis a kocka megfordult, eddig ő szerette volna az eljegyzést nagyon, most hanyagolja a témát...én gyújtottam rá:P

Mostanában kiskutyára gyűjt, egy 5oo eurós kutyát nézett ki. Amikor meg szóba hozódik az eljegyzés, esküvő nagyon lelkes. De nem beszél róla...elég érdekes, tudom, hogy szeret, most mégis palástolja a témát....


2011. febr. 21. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Abból meg van ingyen a fajtamentőknél,mind családbarát és szép.
2011. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat...ez lemaradt:D
2011. febr. 21. 21:14
 13/15 A kérdező kommentje:
ingyen? :D szólnom kell a páromnak:P:D
2011. febr. 21. 21:15
 14/15 anonim ***** válasza:

szóval labrador, köszi szépen, hogy leírtad:)

egyik válaszolónak: rohadtul semmi, de semmi közöd hozzá, hogy ki, mire, és mennyi pénzt költ! Semmi jogod bele szólni!

Ha ők egy díjnyertes kutya leszármazottját szeretnék, az az ő saját dolguk, és nem kell itt osztani az észt!;)

2011. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nézem ki szólt be és mit? :P

A párom ehhez ragaszkodik, igaz nincs meg a pénze rá, de ahogy ismerem előteremti magának amit szeretne:)

Köszi, hogy megvédtél:D

Amúgy a beszólogatások nem nagyon érintenek...

2011. febr. 21. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!