Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már azt mondja a családom is,...

Már azt mondja a családom is, hogy nem lesz senkim. Hogyan kezeljem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Már nagyon-nagyon régen volt barátom, tini voltam, az nem volt komoly egyáltalán. A család kb úgy áll már hozzám, hogy úgysem lesz senkim. Mindig felteszik a kérdést, hogy "na és, van barátod?" pedig tudták hogy nincs. Azután jön a kínos csend, hogy nahát még most sem tudott összeszedni senkit ez a szerencsétlen. Tudom nem vagyok még annyira lemaradva, de zavaró, hogy már az unokahúgomat is úgy emlegetik, hogy: őt is ripsz-ropsz férjhez fogja adni az anyja.(18 éves) Mert annyi pasija volt már.

Azt is tudom nem ezen múlik, de inkább az zavar hogy azért mert ő pasizósabb, én meg nem, kb lenéznek...


21/L


2011. febr. 25. 22:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
rendesek...majd lesz,még fiatal vagy,még előtted az élet,ne foglalkozz azzal ki mit mond,ne keseredj el
2011. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon rossz lehet, hogy ezzel szekálnak, de próbáld meg nem meghallani, vagy leépíteni valahogy. Találj ki vmi frappáns választ a kérdezősködésekre, és tereld el a figyelmet róla. Sztem semmit nem jelent, hogy nincs senkid évek óta. Nekem se volt normális kapcsolatom 3 évig a középiskola után. Aztán mikor nem is vártam jött a nagy Ő. :D

Engem akkor egyáltalán nem zavart, hogy nincs pasim, élveztem az életet. Te se görcsölj rá. Ha lesz majd jobban megbecsülöd. Addig meg van időd és energiád egy csomó fontosabb dologgal törődni. Nem vagy lekésve semmiről.

2011. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
21 éves vagy, még nem vagy mindenről lecsúszni. Vagy lehet, hogy de... Nem mindenkinek jön össze... Nagynéném mindig is 10 gyereket akart, mégse ment férjhez, és már jóval elmúlt ötven... Benne van a pakliban... De gondold végig, csak úgy boldogulsz az életben, ha valaki folyamatosan melletted van? Férj nélkül nem lehet "teljes életet élni"?
2011. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
előző vagyok, az első mondat egy kicsit zavaros lett, de azt hiszem azért érthető... X)
2011. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

1. Ne foglalkozz velük.

2. Ha ezt érezhetően rosszindulatúan mondják, akkor keményen oszd ki őket, hogy mindenki a maga dolgával törődjön.


A pártalálás, együttélés, házasság nem verseny, nem is lóverseny. Nem az a cél, hogy minél előbb találj valakit, hanem, hogy lehetőleg hozzád valót találj, akivel tényleg jól érezheted magad. Ilyet pedig ki előbb, ki később talál. Ezt kellene tudatosítani a családtagjaidban is.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen alapvető szinten hiányzik belőlük az intelligencia, és az érzelmi intelligencia...


Egyébként mi a biztos ilyen fiatalon? Rengeteg párt láttam tizenévesen összejönni egymással, és 4-5 év múlva mindnek szakítás lett a vége.


23 l

2011. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez elég buta emberi viselkedés(már nem mintha én olyan okos lennék:D),rengeteg fiatal lány van akinek nem volt sok barátja és még most is egyedülálló,nagy dolog?Hát k.rvára nem!Úgyis rád talál az igazi,fel a fejjel!:D A családod meg nevesd ki mikor ezzel jönnek hogy egyedül maradsz,persze tudják is ők azt!:D

23F

2011. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 emlya ***** válasza:
91%

Tudom mit érzel. Pont így vagyok ezzel, még hugomnk is van pasija!!!!

Egy cipőben járunk. :(

21/L

2011. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb mondd meg, hogy "és majd ripsz-ropsz el is fog válni".... :)

Amúgy meg ne figyelj rájuk, szerintem nem az a "cél", hogy legyen valakid, mert mások szerint már épp ideje, hanem az a lényeg, hogy találj valakit, akivel Te boldog vagy!

2011. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Mondd nekik azt, hogy az esküvőig várni akarsz és nem találtál még erre méltó partnert. Azt lehet leszállnak rólad.
2011. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mond, hogy leszbikus vagy és nem fognak többet nyaggatni a pasizással.
2011. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!