Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, voltatok már...

Feleségek, voltatok már féltékenyek egy másik feleségre, mert ő sikeresebb/szebb/jobb nálatok? Hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés
Én a kolléganőmre vagyok nagyon féltékeny. Egyszerűen azt érzem, ő mindent elért, amit én nem. Nekem két gyermekem van, 31 éves vagyok, a férjem munkanélküli, én tartom fent a családot, a 2. gyerek születése után kissé meghíztam, nem tudok már olyan jó ruhákat venni, amiket régen tudtam, így eléggé elhanyagolt vagyok. Kolléganőm magasabb posztban van, mint én, pedig fiatalabb nálam 3 évvel. Neki csak egy fia van, a férje tehetősebb családból való, nagyon helyes pasi, külföldi. Mindig elviszi a feleségét, meg gyerekét nyaralni, megvesz a feleségének mindent, nagyon szép házban laknak stb. Engem már nem tudom, mikor vitt el a férjem akárhová is. Mindennap, mikor látom a nőt, arra gondolok, hogy basszus megint milyen jól néz ki, elmehetne modellnek, én meg mekkora egy lúzer vagyok. Annyira szar érzés. Egyre lejjebb csúszom a lejtőn..semmi sem sikerül. A gyerekeimet persze, nagyon szeretem, de a férjemmel is problémák vannak, semmi szeretet nem mutat már, itthon van egész nap, elhanyagolja magát, döglik. Nagyon irigyelem a kolléganőmet, csodálatos élete van. Én meg már lassan attól tartok, hogy kirúgnak, mert nagyon leeresztettem.
2011. febr. 26. 16:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Van egy ismerősöm. Harmincas, csinos, ápolt, a férje menő vállalkozó, sportos, jóképű. Álompár, irigyli őket a fél világ. A nő elmondta, hogy kb. 10 éve nem lakott jól, a régen imádott tiramisu ízére sem emlékszik. Ha egy deka háj felmegy rá,akkor már teljesen kiakad. Folyamatosan azon teper, hogy mindig tökéletesen nézzen ki. Egy ideje már azon is parázik, hogyha tovább "öregszik" akkor el fogja hagyni a dögjóképű szuperpasi férje. Hát ennyit a külsőségekről.


A férjed egy lusta disznó. Nem elég, hogy neked kell eltartani, még otthon sem képes a háztartást ellátni, és segíteni neked. Mivel az önbecsülésed is igen hiányos, gondolom "férj"-ként sincs a helyzet magaslatán. A helyedben mérlegelném, hogyha nem mutat a jövőben sem semmilyen pozitív aktivitást, akkor megválnék tőle. A családot anyagilag már így is te tartod életben.


Magaddal kapcsolatban pedig gondolkodj kicsit pozitívabban. Van két gyönyörű gyereked, te vagy a fantasztikus anyukájuk. Dolgozol keményen, el tudsz tartani egy négy tagú családot-ez nem kis teljesítmény!!! 31 évesen fiatal vagy, ne írd le magad. Kezdj el fogyózni, szedd ki a szemöldököd, sminkelj, manikűrözz!

2011. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Te egy nagy teljeseitmenyt hozol minden nap azzal hogy eltartod a csaladodat. fiatal vagy piciket szedd ossze magad, kulsore vonatkozolag, nezzel nehany job cuccot a turiban (rengeteg egyeni klassz holmit talalsz es nem kell mondani honnet van), es a ferjeddel meg ulj le es beszelj. ha nem valtozik el is valhatsz nem veszitesz sokat vele. hidd el teli vagy ertekekkel cask kicsit ki kell banyaszni a melybol. egyebkent mondok neked valamit. en eltem ugy jo sok evvel ezelott hogy allando rettegesben voltam a szamlak miatt, blicceltem a buszon, hetekig ettuk a disznosajtot vacsorara (amig ki nem hanytam) es etvagycsokkentot szedtem hogy ne legyek ehes.

Sem a csaladban sem a kollegak, baratok soha nem tudtak meg hogy igy is eltunk, cask azert nem veszitettunk el mindent a hazat kocsit mindenunket mert egy uzsorastol sikerult 200 % os kamatra kolcsont kapni. es kimasztunk a bajbol senki se tudta hogy az en finnyas Armani oltonyos ferjem aki nappal az irodajaban ul ejjel telen elment havat lapatolni meg 50 km rel odebbfat vagni egy vendeglosnek egesz telen. az ilyenekrol nem beszel az ember legfeljebb utolag.

2015. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!