Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretted, de mégis...

Nem szeretted, de mégis hozzámentél? /elvetted?

Figyelt kérdés
Én majdnem hozzámentem a vőlegényemhez,pedig nem szerettem,csak barátként, da azt hittem változni fogok... szakítottam vele mégis,nehéz volt,most is kísért a dolog
2011. febr. 26. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
JA.
2011. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jaj pedig szerintem nagyon jól tetted.Mit jelent az, hogy kísért a dolog? Hisz így nem cseszted el az életed, vagy legalábbis az elkövetkező éveket.
2011. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudtam volna hozzámenni valakihez, akit nem szeretek.
2011. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

jól tetted. de miért h.ülyítetted előtte szegényt? ez nem fair, játszani vki érzelmeivel.

én ha járok vkivel, és 3 hét után is azt érzem, nem tudom, megszeretni, közlöm vele, nem jutok el odáig, h megkérje a kezem.

soha nem mennék hozzá olyanhoz, akit kizárólag barátilag szeretek...ahhoz kellene még egy kis plussz is, és akkoris elmondanám neki, h ez nem olyan lángoló szerelem...hadd döntse már el, h úgyis elvenne-e, v. sem.

2011. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
csak tudjátok sokszor nem ennyire egyszerű felismerni, hogy miben is vagyok benne,pláne nem kilépni. szerintem ritka az olyan házasság, amiben igazi szerelmi kapcsolat is van a felek közt és nem csak erős, egyértelműen barátságnál több vonzalom.
2011. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát részben épp azért kísért a dolog,mert "hülyítettem"... meg nem is tudom kikerülni a társaságát. Talán akkor gyorsabban elmúlna ha nem látnám. Tényleg nagyon rendes volt, én meg sokszor le-fel hullámoztam,akarom-nem akarom,női agy...gondoltam egyet és azt mondtam hogy nem hallgatok a hullámzó érzéseimre,hisz folyton szórakoznak velem,és fogom magam és hozzá megyek és boldog leszek. Meg semmi tapasztalatom nem volt előtte,nem volt fium őelőtte,pedig 18 voltam mikor összejöttünk,20 mikor megkért. Azóta sincs senkim,eléggé megrázó volt nekem ez a kapcsolat ugyh nincs kedvem másikhoz.. :(
2011. febr. 26. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél. Mikor történt a szakítás?Gondolj bele, mi lenne most, ha hozzámentél volna. Pazarolnád az ő éveit, a sajátodat,és még szenvednél is, mert a lelked mélyén éreznéd, hazug az életed.Aztán ha gyermeketek születik, még inkább bezárulnak a lehetőségeid saját utad járársára.
2011. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ugy 2 éve szakítottunk
2011. febr. 26. 23:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez már elég rég volt. Van tipped arra, hogy miért gyötrődsz még mindig ezen? Tönkrement a másik?
2011. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem,de amikor találkozunk(ami gyakran elpfordul,mert egy helyre járunk)mindig olyan érzésem van,hogy nem felejtett el s igy nekem is ehezíti a dolgot..volt,hogy amikor a jelenlétében kaptam üzenetet,s mindjárt hallottam is a sóhajt. Volt,hogy kérdezősködött,hogy ki írt,s nem hagyott békén,míg meg nem mondtam neki...Egy ideig próbáltam kerülni,de amint 2 szép szót szólok hozzá,mindjárt utána elkezd üzeneteket irkálni(nem szerelmes témájút),kávéra hívni.. nem könnuíti meg a dolgom,reméltem hogy hamarosan talál barátnőt,de azóta semmi..
2011. febr. 27. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!