Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretted, de mégis...

Nem szeretted, de mégis hozzámentél? /elvetted?

Figyelt kérdés
Én majdnem hozzámentem a vőlegényemhez,pedig nem szerettem,csak barátként, da azt hittem változni fogok... szakítottam vele mégis,nehéz volt,most is kísért a dolog
2011. febr. 26. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád. Te nem voltál belé szerelmes, és ő a a saját érdekében megtehetné, hogy továbblép, de nem teszi.
2011. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, tulajdonképpen mi motivált arra, h feltedd a kérdést? Az ő viselkedése és a te bűntudatod elbizonytalanított abban, hogy jó döntést hoztál-e? Vagy netalántán vonzódni még vonzódsz hozzá?
2011. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát,inkább az előbbi...
2011. febr. 27. 00:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig az ő életéért nem te vagy felelős, és azért sem, hogy nem látja be, hogy nem lett volna jó neki egy nő mellett, aki nem szerelmes belé. Felnőtt döntést hoztál, kitartás.
2011. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.. :)
2011. febr. 27. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!