Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom 25 éves, én meg 17....

Barátom 25 éves, én meg 17. Nagyon szeretjük egymást, szüleim viszont nem örülnek neki. Tényleg akkora baj?

Figyelt kérdés
Hasonló az érdeklődési körünk, én olyan csajos csaj vagyok, szeretek táncolni, sportolni, egészségesen élni és Ő meg egy férfias srác, aki szintén táncol és kondizik:) Nagyon jó pasi, imádom és okos, meg vagány, nagyon szerelmes vagyok. Szüleim viszont tiltanak tőle, nem az, hogy nem találkozhatunk, de mindennap felhozzák 10-szer a témát, hogy nem hozzám való, Ő már felnőtt stb. És ebből elegem van, már utálok itthon lenni, egyfolytában ezzel piszkálnak, nagyon ideges leszek tőle. Meddig fogják még ezt csinálni, örökké? Nem vagyok már kislány, lassan egyetemre megyek.
2011. febr. 27. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Ne anyád életét éld, hanem a sajátodat, mert akkor leszel boldog.
2011. febr. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

17 évesen halálosan szerelmes voltam egy 40 éves külföldi pasiba. 2-3 évig tartott, a szüleim szerintem megőszültek azidő alatt. Féltettek. Bánni nem bánom, mert a mai napig nagyon szeretem emberként, de saját magamtól jöttem rá, hogy túl nagy a korkülönbség és hosszútávon nem menne. Megbeszéltük, ő is támogatott. Ennek már tíz éve, a mai napig barátok vagyunk, még a férjem is kedveli.

A férjem 11 évvel idősebb nálam - a lánya az előző házasságából 10 évvel fiatalabb nálam, tehát ha nagyon erőltetjük, a lányához közelebb vagyok korban.


De a 11 évet már egyáltalán nem érzem soknak. Ha a szüleidnek nem a személye, hanem a kora ellen van csak kifogása, akkor a tiszteletet megtartva, de menj a saját fejed után. Csak a kor önmagában nem gond, ha nem sikerülne a kapcsolat, nem ezen fog múlni.

2011. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 15 , a párom 23 volt ,amikor összejöttünk..csodák csodájára..5 éve vagyunk együtt. Életem legszebb évei vannak magam mögött. Szüleim mit szóltak ? így visszagondolva..szerintem nem bánták a dolgot. Imádják a páromat,mert mindent megtesz értem,de tényleg. összerakhatom a két kezemet. Szerintem a szüleid is,ha látják,hogy minden rendben van, a fiú tisztességes..nem lesz gond. Szerintem nálam azért nem volt ebből gond,mert mindig is a ,,helyes" úton jártam és bíztak bennem. Tudják,hogy ami nekem jó, az nekik is. Családalapításról pedig még nem volt szó...ő azt mondta,hogy 35-40évesen se lesz lekésve semmiről, és ő engem akar a gyermekei anyjának. Szóval kb. ennyi :)
2011. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!