Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek nekem a...

Aniangyal kérdése:

Miért nem hisznek nekem a szüleim?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan betegeskedek, "Mindig van valami bajod!" mondják a szüleim és nem hisznek nekem még akkor sem ha elmegyek az orvoshoz és papírom van arról hogy beteg vagyok. Ők nem hiszik el hogy ez meg ez a bajom van, hülyének nézik az orvosokat és engem is! Azt hiszik ők az okosak, és mindent tudnak! Ha van valamilyen betegségem amiről idáig még egyáltalán nem is hallottak, nekik soha sem volt, akkor azt gondolják hogy nekem se lehet, ilyen nem létezik. Ráadásul pszichológiai eset is vagyok, na EZ ellen vannak a leginkább és nem tudják elfogadni, kirekesztenek, utálnak, megaláznak, lenéznek, bolondnak hisznek engem stb. Szerintem meg tiszta cső látásuk van és nem is gondolkodnak, ők a buták!
2011. febr. 28. 13:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hidd el, másoknak is vannak hasonló tüneteik, csak nem foglalkoznak vele. Fájdalmat itt-ott mindenki érez, csak nálad minden, még a legkisebb problémák is pánikrohamot okoznak. Tudom, mert szintén pánikbeteg vagyok, de már egészen jól kezelem. Ha belegondolsz, még jó is, mert mindig mindent időben észreveszel és orvoshoz fordulsz.

Egyébként egészséges ember nem létezik, mindenkinek van valami baja.

A pánikbetegségeddel fordulj kineziológushoz!

Nálam bevált, próbáld ki, nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz!

2011. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!