Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim elől hova rejtsem a...

Szüleim elől hova rejtsem a naplómat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 11:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a cikket: [link]

Ezt mentsd el a pendrive-odra, így nem tudják megnézni a szülők ha magadnál tartod, és nem tudják felolvasni az iskolában.

2010. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
58%
Tudod mit? szerintem a keményfedeles naplókat le kell váltani rendes, egyszerű füzetekre, azután egy régi füzeted borítását rátenni a naplódra, és azt a polcodon kell tárolni a füzeteid között.BOMBABIZTOS!!! :):):)
2010. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
köszönöm elolvastam a cikket :)
2010. febr. 28. 17:40
 24/31 A kérdező kommentje:
12:50-es lehet benne valami :)
2010. febr. 28. 17:40
 25/31 anonim válasza:
Köszi!
2010. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én az ágy mögé, egy párna alá rejtem. Ha akarja elolvassa anyukám, apukám és bátyám. De remélem tisztelnek annyira, hogy nem olvasnak bele.

Különben szüleim nem használhatják fel ellenem, mert az nekik lenne égő. :D Max tudnak róla, és még esetleg toleránsabbak is lesznek velem...

2010. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :))
2010. márc. 11. 16:25
 28/31 anonim válasza:
100%
Hát az én anyám is elolvasta a naplómat, pedig tökre megbíztam benne, és elég kényes témákról is írtam benne (pl.: öngyilkosság, lógások, stb).
2010. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
5 éves koromtól írok naplót, azelőtt rajzoltam. Nem vagyok valami jó kapcsolatban a szüleimmel, azt is beleírtam, hogy miért nem (apa folyton ordít, anya meg nem mer lépni, el kellene válniuk, stb.) Amíg nyári munkán voltam, apa elolvasta. Három-négy napig bűnözőnek tekintettek, aztán apa, a drága, közölte, hogy ne aggódjak, nem haragszik. Szerintetek nem vérlázító kicsit? Azóta magamnál hordom. Suliban, miklor mászkálok, mindig van nálam mobik, tolltartó, ellenőrző, napló, ami úgy néz ki, mint egy sima könyv. Párszor már meg is kérdezték, mit olvasok :)
2010. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

17:41-es vagyok.

Egyszer anyum kereste egyik barátnőm telefonszámát 3.-4. osztályban, és bátyám az egész naplót felolvasta... :\ és hülyének nézett, meg hogy az akkori szerelmemen mit össze drámázok...

Végül is jó kislány vagyok, nincsenek olyan vészes dolgaim... De azóta már találtam neki jobb helyet =) megint csak az ágy mögött, de becsúsztatom a lepedő alá, és azt az ágyat nem használom, tehát ott sose kutat senki. Előtte meg jó sok plüss állat.

De az egyszerűség kedvéért rejtheted a ruháid alá. Télen a nyáriak alá, nyáron a téliek alá. Nem biztos, hogy a legbiztonságosabb.

2010. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!