Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok, ha...

Szülők! Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy 16 éves lányotok lassan egy éve ellop egy-egy szál cigit a Ti cigitekből, és kb.1-2 havonta elszív egyet egyedül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
51%
az nem baj ha havi 1-2 de tényleg ne legyen több!:)
2011. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
Havonta cigizel? Ilyet még nem hallottam!
2011. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem elozoknek igaza van. Ha dohanyzol, te is raszoktal valahogy, ezt latja otthon. Ilyen peldat adsz at, szoval szamara ez termeszetesnek tunik. Erdekes, hogy ilyen szigoru vagy vele, de magaddal nem. Azt teljesen rendben van, hogy te dohanyzol es elotte teszed ezt...
2011. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Igen :) Néha eszembe jut, hogy "most jól esne". De sose társaságban, mert nem szeretném, ha megtudnák.
2011. márc. 2. 17:42
 15/30 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szülő,de szerintem ne próbálj neki elkezdeni papolni,hogy mik a következmények,mert az úgy is tudja!Figyelj,ha azt akarod,hogy fejezze be(gondolom ezt akarod) csak mondd neki ezt "Nagyot csalódtam benned kislányom,azt hittem ennél értelmesebb vagy!"

Engem anyám szerintem ha cigiznék(de SOHA nem fogom kipróbálni) így tudna eltalálni rendesen!Nekem a lelki szigor a legrosszabb!Valahogy a szülők azt nem fogják szerintem fel,hogy a gyerekeknek ,a saját lelkiismerete az,amitől a legjobban szenved!Én például ha rossz jegyet kapok,nem az az első gondolatom,hogy "Ennyit a gépezésről,tévézésről stb.",hanem hogy "Már megint szégyent hozok a családra!" és ez sokkal rosszabb mint bármilyen megvonás stb.!

2011. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%

Kedveseim!

A cigarettával nem ez a főben járó gond hogy csak havi 1-2 szál, hanem az, hogy már most nem figyel a majd pár év múlva esetlegesen megszülető gyerekére.


Kedves Kérdező!

Egyértelműen kiderült, hogy csak "nagyozásból" szívod azt a cigit. Ha kellene, akkor napi szinten szívnád. Ha a jövőben szeretnél babát, akkor kérlek azt a havi egyet is hanyagold.:)

Ugye nem lehetetlen?

2011. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk a másik meg ellop......

Szép dolog!

Légy büszke magadra!

2011. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

Én pénzt loptam évekig a szüleimtől. Amikor észrevették megkérdezték miért nem kértem?...

Soha többet nem loptam, ők meg attól fogva bevezették a zsebpénzt.


Lehet ciginél is ez lett volna (bár nem cigiztem soha egy szál erejéig sem)...

2011. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem "nagyozásból", mert soha nem mások előtt. És ettől nem érzem magam "felnőttebnek", mert még mindig úgy gondolom, hogy a cigizés nem dicsőség. De linkelhetnél valamit, hogy mi történik a babámmal, ha cigizek - sok káros hatásról tudok, de a babámra (a majdanira) nézve még nem hallottam semmit.
2011. márc. 2. 17:48
 20/30 anonim ***** válasza:
Hajjaj mennyi válasz,amikor elkezdtem írni még csak egy volt! xD Elfelejtettem,hogy 15/L vagyok!Szerintem mondd el neki,mindnél tovább titkolod,annál mérgesebb lesz,ha kiderül!Ha te mondod el,legalább megtudja,hogy őszinte vagy hozzá!Nem ismerem az anyukád,de jó esetben nem lesz túl mérges!
2011. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!