Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapi történet folytatás?

Tegnapi történet folytatás?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel egy kérdést, (Muszáj külső szemlélők véleményét hallanom! Férfiak, nők, mindkét oldalról nagy szükségem van válaszra?) ennek a folytatását olvashatjátok


A tegnapi nap befejezése:

Felhívott a munkám végeztének vége fele, menjünk együtt a lányunkért a bölcsibe. Pár percig semmi szó nem esett a dologról, aztán megsimogatta a kezem és azt mondta nagyon nagyon megleptem, hogy így kezeltem a dolgokat és megköszönte. Aztán estig már nem beszéltünk erről, gyerkőccel foglalkoztunk, stb. Este leraktam aludni és pohár sör/bor mellett leültünk nyugiba megbeszélni. Elmondta hogy nem akart kapcsolatba bonyolódni, amit elmondott a lánynak is, csak sex. Ami azért rosszul esett, hogy nem miatta nem jött össze a találkozó, mivel állítólag megbeszélték, és a randi előtt két nappal a lány eltűnt, felszívódott. (A lány tudja hogy mennyaszonya vagyok, és van közös gyerek). Ez picit bántott hogy valószínűleg simán megtette volna, de ez szerencsére nem derült ki. Jött a szokásos férfi vadászösztönnel, hogy megtört nagyon a veszekedések miatt. Elmondta hogy miután megbeszéltük hogy rendbe rakjuk a kapcsolatunkat, utána már nem is találkoztak, nem próbálkozott tovább. Kell neki más véleménye, visszaigazolás hogy kell Ő még másnak is. (Jó pasi amúgy :) ) Megbeszéltük, ha megint rájön ez a bizonyítás vágy, kitalálunk valami újdonságot, hogy ne kelljen más felé kacsingatnia. Kézfogás, fogadalom a tiszta lappal kezdéshez, majd békülős szeretkezés.

Megígértem, nem baszogatom ezzel a témával többet.

Persze kavarog bennem még így utólag is pár kérdés. Biztos csak ennyi történt? Azt mondta bármeddig mentek volna el, vállalná, mert akkor tudja hogy ő rontotta el és elmondaná. Ha elé áll a nő, hogy gyere, most már ráérek, nemet fog tudni mondani? Miért nem mondta egy szóval sem megnyugtatás képpen, hogy én is szép vagyok? (sokkal szebb nálam a csaj) Vagy ez a pasiknak eszébe sem jut?

Lényeg hogy megpróbálok mindent megtenni, csinos lenni, kedves lenni, stb. Igaz nehéz lesz, mert nem nagyon tudom felvenni a versenyt azzal a csajjal :(


Kérlek válaszoljatok, mi a véleményetek az este történtekről?


2011. márc. 3. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha mondta volna neked, hogy sokkal szebb vagy mint a másik lány, akkor azt a kérdést nem irtad volna bele, hogy vajon tényleg komolyan gondolja, vagy csak meg akart nyugtatni vele?...


Szerintem ha úgy érzed, hogy melletted marad, akkor vágj bele. Ha viszont kétségek gyötörnek, és úgy érzed, nem tudsz meglenni vita nélkül, akkor ne... akkor maradj csak menya, de ne menj hozzá!

2011. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Meg tudok lenni vita nélkül, szerintem ezt is jól kezeltük. Az hogy felmerült bennem pár dolog, szerintem normális.

Vele szeretnék maradni, és Ő is velem (velünk), mert ha nem így lenne, nem jött volna vissza a szakadék széléről.

2011. márc. 3. 09:45
 3/16 A kérdező kommentje:

Mégis mit lehetne csinálni hogy visszahódítsam?

Hogy úgy tudjon rám nézni, mint arra a csajra?


Tippek vissza csábításhoz, hogy levegyem a lábáról?

2011. márc. 3. 09:47
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Bár ez most pont hülyén hangzik ebben a helyzetben, de a legtutibb módszer, ha magabiztos vagy a nőiségedben. Tehát, ha Te tudod magadról, hogy "igenis jó csaj vagyok!", akkor az mindennél többet nyom a latba. Ez nem feltétlenül a szépség. Az én párom pl. azt szokta mondani (szégyellősek most forduljanak el!) "Akkor is én szoplak le a legjobban a világon!" -és tényleg. De lehetne ez bármi más. (Süthetné Ő a legjobb csokitortát. Sajnos az nem megy neki.) :D


Igazából egy férfinak sem kell sokkal több ok, hogy szerethessen egy nőt, mint fordítva. Ha valaki a jót, a szeretni valót keresi a másikban, meg fogja találni. Ha utálni akarja, azt is megtalálhatja. Ugyanabban a személyben.


Tehát nem kell a legjobbnak, legszebbnek lenned. Elég, ha van benned jó és szép (mindenkiben van valamennyi), és hagyod neki, hogy megtalálja. Ha pedig Te is azt keresed benne, máris nyerők vagytok. Nem hangzik túl bonyolultan, nem is értem, miért van, hogy viszonylag kevesen tesznek így?


43/F

2011. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Valószínű igazad van, és próbálkozom vele, hogy egy kicsit több önbizalmam legyen, magabiztos legyek. Valóban nagyon nehéz ebben a helyzetben, mert most pont beletaposott ebbe.

Nem vagyok amúgy csúnya (sokak szerint szép is), nincs rossz alakom. Max. pár kg súlyfelesleg, de az akkor is rajtam volt, mikor belém szeretett. Mindig csinosan, munkahelyen fél elegánsan öltözködöm. De akkor sem látom magam annyira jónak mint az említett lányzót. Divatos, bulizós, vékony szöszi, jó ruhákkal, jó cipőkkel.

Nekünk sajnos nem fér bele hogy ennyi dögös ruhám legyen, meg leopárd mintás magassarkúm.

Vagy pl vágassam le a hajam, hogy legyen valami új rajtam?

2011. márc. 3. 10:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam a storyt és írtam is oda, örülök hogy megírtad a végét, nagyon örülök nektek, jó olvasni.

És ne legyél bizonytalan. Szeret, veletek akar maradni!

2011. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Levágathatod, befestheted, szimbolikusan arra utalva, hogy innentől tiszta lap, új élet, és persze neki is viccelhetsz erről. Hangoztasd azt is, hogy mennyire kívánod. És hogy köszönöd neki (akkor is ha magadban forrongsz..), hogy veled van, és ő is látja együtt veled a jövőt, hogy ez milyen sokat jelent neked. Én is bocsátottam meg hasonlót, írtam is kérdést ezzel kapcsolatban, hogy "megbocsátanád-e a majdnem félrelépést?". Nálunk is hasonló volt a szituáció, elolvashatod a kérdésben, ha akarod belinkelem, de nem ez itt a lényeg. Hanem hogy hozzád ment "haza", és nem csak fizikailag, hanem lelkileg is veled van otthon. Ne foglalkozz a történtekkel, ezt komolyan mondom, mert csak magadnak ártasz vele. Nem hosszú még az a (jó)pár évtized, míg együtt élhetsz vele, használd ki minden percét, és szeresd! Tudom, elég közhelyesen hangzik, de annak, aki ilyet átél, mint mi, nem is akkora közhely.
2011. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy. Igyekszem, és Ő is megígérte, nem fog mással foglalkozni, csak azzal hogy rendbe rakjuk a kapcsolatunkat.

Majd "szerzek" egy kis önbizalma és minden oké lesz, remélem.

2011. márc. 3. 10:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Esetleg egy új frizura belefér :) De az említett fajta leányzóra ne irigykedj, mert az ilyeneket szokták a férfiak pont úgy kihasználni, ahogy a te párod tette volna. Gondolom rájött a csaj hogy tényleg nem akar járni vele, ezért vonult vissza.

Én pl. barna hajú vagyok, fiúsan öltözködöm, mégis próbálkozik nálam az összes fiú ismerősöm, mert magabiztos vagyok. Szóval nem a ruhán, és esetleg a stíluson múlik a dolog :)

2011. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ó, én nem féltelek, elég talpraesett lehetsz az írásod alapján...


Szerintem most is biztosan megvan benned minden, ami kell, csak a történtek miatt kicsit el vagy gyámoltalanodva. Ha egy új frizura segít ezen, akkor hajrá! Vagy áttúrhatod a régebbi cuccaidat, átalakíthatod egyiket-másikat. Nem igazán számít, hogy új legyen, vagy drága. Inkább az, hogy te dögösnek érezd magad benne és ez kisugározzon a környezetedbe is. Lehet ez egy merészebb kivágástól, vagy egy nyitva hagyott gombtól is. Máshoz hasonlítanod magad pedig teljesen felesleges. Minden ember megismételhetetlenül egyedi. Az egyik ebben lesz jobb a másik abban. Tehát ha azt keresed, miben jobb ő nálad, olyat is fogsz találni, ám ha azt keresed, miben vagy jobb te, olyat is fogsz. Megint ott vagyunk, hogy nézőpont kérdése. A pasid most veled van, keresd benne és magadban is a jót, és akkor nem is fog elmenni, mert nem lesz oka rá!

2011. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!