Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a történet...

Mit gondoltok erről a történetről? Az emberek többsége így áll ehhez?

Figyelt kérdés
nana.hu/test-es-lelek/lelkiugyek/dilemma-a-fiam-nyomorek-feleseget-akar-103111.html
2011. márc. 4. 13:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ebben viszont neked van igazad. Elég lett volna a szót törölni, hiszen ettől eltekintve nem fogalmaztál sértően.

Szerintem írd be megint, átfogalmazva. Én biztos nem pontozlak le így, bár más a véleményem. (már ha te voltál a kommentelő)

2011. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem én írtam, csak gyűlölöm az igazságtalanságot. Ugyanezekkel az eszközökkel formálják az emberek véleményét olyanra, amilyenre csak akarják. Érdekes, mert a szólásszabadság alapelemei a szabad véleménynyilvánítás, és a cenzúra hiánya, és itt mindkettő sérült.
2011. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sztori elég kamuszagúnak tűnik... nem azért, mert ilyen nem létezne, csak azok, akik így gondolkoznak, azért nem hangsúlyoznának ki minden olyasmit a történetükben, amire azonnal rá lehetne harapni (a gyerek szeretétének pénzzel történű megvásárlása/kísérlet erre, az anyagiaskodás, a tipikusanyósság stb.). Mondjuk szomorú, hogy vannak ilyen emberek, akik 1) ennyire nincsenek semmiféle empátiával azok felé, akik nem voltak olyan szerencsések az életükben, mint ők (el tudom képzelni pár emberről, hogy a gyereküket is otthagynák a szarban, ha az lebénulna/agykárosodottá válna), 2) azért, mert "felnevelte a gyereket" (azaz ebben az esetben etette, ruházta, pénzelte), már joguk van ilyen szinten beleszólni abba, hogy a fiuk hogy élje az életét... normál szülő nem magának szüli a gyereket, és belátja, hogy csak azért, mert ő szülte, a gyerek nem egy játékbaba, amit iderak-odarak a kedve szerint... meg hogy mkinek más személyisége van...
2011. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

jaj emberek, vegyétek észre, hogy ez egy akkora kamusztori mint a ház. azon sírtam be a legjobban, mikor elkezdi ecsetelni, h volvo, meg dunapanorámás kégli.

ezekben a sztorikban valahogy mindenki földöntúli burzsuj, mindenkinek jól megy a szekér.

na szálljunk már le a földre!

majd pont egy ilyen felső10ezres nőci fogja telesírni a netet ezzel az idiótasággal...

sztem ő inkább elmegy szépen a pszichomókusához aztán neki sír óránként 10 rongyért.


tele van béna klisékkel az egész. még tanmesének is szörnyű.

inkább nézzetek keresztény filmeket, sokkal több értelem és életszerűség van bennük. pl a Sarah választása vagy a Szerelempróba.

2011. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!