Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy, önző, idegbeteg,...

Irigy, önző, idegbeteg, megkeseredett ember vagyok. Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Ez valahogy kívülre nem látszik, mindenki aranyos lánynak tart, mert rossz dolgokat csinálni nem szoktam. Ez a dolog elméleti síkon jelentkezik, pl a dolgokról alkotott véleményemben nyilvánul meg.


Például azt gondolom a szülésről, hogy soha nem tenném meg, mert fájdalmas, és csak azért kéne megtennem, mert a társadalom meg a leendő férjem majd el fogja várni ezt tőlem, és ROHADJON MEG mindenki aki elvárja tőlem, hogy szüljek. Vagy például rendszeresen azt gondolom, hogy DÖGÖLJÖN MEG mindenki, akinek van családja, normális lakása, párkapcsolata, akiknek teljesültek az álmai, akiknek van, aki szeresse, meg úgy kábé rohadjon meg mindenki !!!!!!!!!!!!!!!!!! :S:S:S


És még számtalan ilyen gondolatom van belül. Ezeket nem tudja rólam senki, nagyon szégyellem. De valahogy nem tudom ezt a dühöt nem érezni. És még csak 20 éves vagyok, előttem az élet, de egyszerűen borzalmas ember vagyok, nem tudom, mit csináljak...


2011. márc. 4. 23:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
27%
Lenne egy pár tippem: vagy szellem van hozzád kötődve (keress rá google-on a szellemelengedésre), vagy pedig alapból ilyen gonosz vagy. Van ilyen, vannak nagyon gonosz emberek. DE megteheted azt, hogy mikor jön a gonosz gondolat, hesegesd el, mondd neki, hogy távozz rossz gondolat, és helyette gondolj valami szépre, jóra. Meg kell erőltesd magad, hogy jóvá válj! Vagy lehet még változtatni ezen: homeopátiával, menj el egy homeopátiás szakemberhez, és mondd el neki bátran ezeket a dolgokat, ő majd segiteni fog (a homeopátiás szerek nem gyógyszerek, segitenek érzelmi, lelki problémákon, és tulajdonságokat csak homeopátiával lehet megváltoztatni.)
2012. márc. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
Én tudok neked segíteni! Ne nézd a másikat, ne irígykedj rá, hogy mije van, boldog-e, vagy hogy néz ki! Ne okolj mást, amikor legbelül tudod, hogy nincs rá okod! egyszerűen foglalkozz magaddal, és nézz tükörbe! Gondold át, miért nem vagy boldog, keresd az okát, és az okot magadban!Ha sikertelen vagy, azért is magad okold! Ha mást okolsz, azzal úgysem lesz jobb, maximum az irigységbe beledöglesz! De az irigyeltjeidnek ez maximum bók!!! Mindenki szokott rossz passzban lenni, káromkodni, szitkozódni. De! EGészséges és ép elméjű ember lehiggadás után visszatér alaphelyzetbe, mint berugás után a másnapos, és ott folytatja ahol a szitkozódás, rosszakarás előtt. Ha ez nem megy, akkor belefogsz fásulni, és az önsajnálatot követően egy világgyűlölő, ereket vagdosó paranoiás ember leszel, és diliházba kerülsz!
2012. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha mások ellen fordítod a haraod, mint önmagad ellen. A haragodat valami alkotó tevékenysébe kellene fogni.
2013. febr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Neked inkabb pszihologos kellene. Az hogy neked valami nem sikerul, mindenkit utalsz, akinek meg igen. Nemhogy inkabb az olyan emberek tarsasagat keresned es tanulnal toluk. Ha igy marad a felfogasod, nem fogsz kelleni egy normalis pasinak sem es normalis emberek kineznek a tarsasagukbol. Aztan pedig egy megkeseredett netan alkoholista karogo venasszony leszel.

Szemelyes velemenyem az, hogy tul sok szabadidod lehet inkabb.

2018. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Van egy játék, ami csapatmunkára épül, és én hiába vagyok egyedül istencsászár, ha 5 vs 5 felállásban 5 jó ellen, kapok 4 retardált nyomorékot... És soha nem kapok normális csapattársakat... Szerinted? Na én alapjáraton békés, normális, kedves, egy ideig sok mindent eltűrő ember vagyok, de ha sokadjára is kudarc ér, akkor legszívesebben elpusztítanám a bolygót vele együtt az összes embert a földön, mert az emberek nem érdemlik meg hogy éljenek, pedig az élet önmagában BÜNTETÉS! Szóval ja... De persze az ehhez hasonlóakat csak dühömben írom. Egyensúlyba pedig sose fog kerülni a világ... Tök mindegy mi van, a világon nincs olyan tárgy, vagy fogalom, aminek ne lenne ellentéte. Tehát vannak akik a jó oldalra kerültek, és nagyon jó életük van, ezek azok akik nem becsülnek meg semmit se, és vagyunk mi akiket folyton kudarc ér, és már egy kis morzsányi győzelmet is nagyra becsülünk. Csak gondolj bele. Sose fogsz megváltozni, és igen is kell aki utálja a saját faját. Szép napot. Vagy mondjam inkább, hogy Rossz napot?
2018. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

Előző vagyok...


Mármint pont ezzel van egyensúlyban a világ, hogy van egy rossz, és egy jó oldala, de a két pólus nem nagyon cserélődik meg, tehát egyensúlyban van, de nincs, ezzel ismételten megvan ez egyensúly, van is és nincs is, ez az igazi egyensúly. Szólj ha valami nem tiszta. XD

A lényeg, hogy maradj olyan amilyen, mellesleg a gyermekvállaláshoz annyi a hozzáfűzni valóm, hogy erre a világra ahol túlnépesedés van amúgy is, felesleges. Pláne egy ilyen romlott korcs társadalomba? Az vállaljon gyereket aki megengedheti magának anyagilag. Nyomorba szülni azért, hogy annak is csak szenvedés legyen az élete, ÖNZŐSÉG... Előtted az élet, én előttem is ott van, én jelenleg vagyok 23 (2018-ban), és én is olyan szemmel látom a világot, hogy inkább eltűnnék. Komolyan mondom, ha lehetne rá esély, csak saját szintemen lévő emberekkel elmenekülnék, azaz migrálnék egy másik bolygóra. Borzasztó az ami itt folyik. Semmittevő lusta, életképtelen, gondolkozásra képtelen, agyhalott emberek társadalma. Hagyják magukat megadni az "élvezeteknek" melyek elvonják a figyelmüket a lényegről, és így könnyű irányítani őket. Bocs kicsit már eltértünk a témától. Nekem is volt amúgy párkapcsolatom, de mióta "maradjunk csak barátok" szöveget meghallottam, 0% bizalmam van a nők felé, hiába pislognak szépen, egy rohadt nagy átszakíthatatlan gátat szabtam h. ne kelljen újabb kudarcot megélni. GG WP...

2018. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Ismét az előző, és az azelőtti... Jajj utóbbi hozzászólást elolvastam. A homeopátia tehát drog? Tudatmódosító szerekhez akarod juttatni? Mi vagy te dealer? XD No persze ebben a beteg világban kell valami amivel kiszakadhatsz az undorító valóságból.
2018. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Tudom, de 5 éve írták a kérdést. Kelle még a válasz?
2023. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!