Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az elmélet...

Mit gondoltok erről az elméletről? (megcsalás)

Figyelt kérdés
Ha megcsalnak minket,könnyebben bocsájtunk meg egy egyéjszakás kalandot,mint egy érzelmeken alapuló viszonyt. De szerintem aljasabb húzás lefeküdni mással,mert a testünknek tudunk parancsolni,hiszen nem vagyunk állatok.De az érzelmeinknek nem,azokat nem tudjuk befolyásolni. Ha engem csalna meg a párom,lehet hogy túltenném magam rajta ha engem szeret,de kevésbé haragudnék rá,ha szerelmes lenne másba.természetesen ez esetben szakítanék,de az érzelmeit nem kérhetem rajta számon. Mit gondoltok erről?
2011. márc. 5. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd, hogy soha.

Szavakkal nehéz leírni, hogy mennyire szeretem a párom, mégis volt olyan férfi, akivel 1 hétre összehozott a sors(nem volt semmi köztünk), hogy megmozgatott valamit a szívem körül. Persze ennek sok éve, és hála kiszerettem belőle, többé nem láttuk egymást, azóta is csak a páromra tudok koncentrálni.

Bárkivel előfordulhat, ezek nem olyan dolgok, amit megszabhatunk magunknak, hogy nem. A megcsalást meg lehet szabni.

2011. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy bele lehet szeretni valaki másba, illetve szexuálisan vágyni valakire, ha épp őszintén szerelmes vagy a párodba.

Ebből kifolyólag szerintem egyik sem megbocsájtható, mert aki megcsal, az nem szeret igazán.

2011. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

csak az a bökkenő,hogy egy életen át nem lehet senki sem szerelmes a párjába...

a megcsalos pasik meg mehetnek a levesbe

2011. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sem az érzelmekért haragudnék, hanem a hitegetésért, hogy nem volt őszinte, és nem szakított velem azonnal.
2011. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a megcsalás az megcsalás bárhogy is nézzük. szerintem teljesen mindegy. aki igazán szerelmes az se így, se úgy nem csalja meg a másikat. ha pedig mégis akkor a fene megette az egészet, tán jobb hagyni...
2011. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmilyen megcsalásra nincs bocsánat, nincs mentség.
2011. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!