Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek vagy társ? Melyik...

Gyerek vagy társ? Melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés
Melyik a fontosabb, melyikhez ragaszkodj? Persze ha a társ nem akar gyereket, vagy valamiért nem lehet neki. Ott hagynád egy másikért vagy nem?
2010. febr. 8. 13:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
4%
Ha en gyereket szeretnek es a parom nem tud szulni valamilyen egeszsegugyi okbol, valoszinu nem alszenteskednek, elhagynam.
2010. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%

ha nem akar, de én mindenáron akarnék, akkor otthagynám. ha nem lehetne neki, nem hagynám ott természetesen.

24L

2010. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy szeretjük egymást, és mégse lehet gyerekünk, attól még nem hagynám el, hiszen ha nem szülhetnék annak, akit a legjobban szeretek, azt a gyerekem bánná, mert nem lennék teljesen boldog. Ha egészségügyi oka van, akkor meg még mindig lehet örökbe fogadni.
2010. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben ugyanannyira szereted a párod, mint a gyermeked. (Csak értelemszerűen "más" szeretettel!)

Ha a nem lehetett volna gyermekünk, én akkor is kitartottam volna mellette, mert megfogadtuk: jóban-rosszban, egészségben-betegségben kitartunk egymás mellett. Én nem hagynám el soha a párom, ahogy a gyermekemet sem. Mind a ketten az életem részei, soha nem fordulhat elő olyan, hogy egyikőjüket jobban szeressem, mint a másikat, mert ha igen, akkor vagy nem lennék jó anya vagy nem lennék jó feleség! Szerintem egy kiegyensúlyozott családban (és azt hiszem mondhatom azt, hogy érzelmileg kiegyensúlyozott a családunk, persze problémáink nekünk is vannak...) nem lehet és nem is kell választanod a gyermeked és a párod mellett. Hiszen az egyik a társad, a másik feled, akire akkor is számíthatsz, ha kirepülnek a "fiókák", a másik pedig a gyermeked, szépen fogalmazva vér a véredből!

2010. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én se hagynám el!! A jelenlegi páromnak is azt mondogatom, ha nem lesz gyermekünk azt se bánom, nekem az is elég ha vele élem le az életemet. Másba is lehet örömet lelni.
2010. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nekem már van egy gyerekem, így azt mondom, hogyha olyan férfival hozna össze a sors, aki több gyereket nem szeretne, viszont az én gyerekemet elfogadja, szereti, akkor nem problémáznék rajta, hogy nem lesz több gyerek. Pláne, mert még én sem vagyok benne egészen biztos, hogy szeretén-e mégegyet. Nekem nagyobb fejtörést okozna, ha olyannal kerülnék össze, aki minden körülmények között szeretne mégegyet. Mert oké, hogy én is örülnék, ha lenne mégegy gyerekem, de nem biztos, hogy más szempontokból ez megfelelő döntés lenne. Szóval én azt mondom, hogy párkeresésben nem igazán befolyásol már, hogy az illető szeretne-e gyereket vagy sem, csak az számít ezen a téren, hogy az én már meglévő gyerekemet el tudja-e fogadni, illetve a gyerekem el tudja-e őt fogadni.
2010. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

13:19-es vagyok.

De persze ha mindennél jobban szeretnél gyermeket akkor szerintem hagyd el..Úgyis előbb-utóbb rányomná a bélyegét a kapcsolatotokra.

23/L

2010. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
én nem hagytam volna el a férjemet, csak azért mert nem lehet gyereke. akkor talán örökbe fogadtunk volna, vagy ilyesmi. ha nem akart volna, akkor sem hagytam volna el, pedig nekem fontos volt. azért mentem hozzá, mert szeretem. őt is, és a közös életünket is. nem, nem hagytam volna, hogyez a dolog közénk álljon.
2010. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
3%
Csakis a gyerek!
2010. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%

Hogy ti mekkora f**ok vagytok! (Bocsánat érte) Mekkora álszent szöveg az, hogy "csakis a gyerek"! UGYAN! ÉLJETEK INKÁBB és nézzetek már körül! Nem a gyerek körül forog a világ és simán meg lehet lenni nélküle! Hova akartok gyereket? Ide a válságba meg a putris 1 szobás panelba? Ugyan....chh. Senkinek se kötelező gyereket szülni, meg lehet lenni nélküle is.


(24 L)

2010. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!