Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Mit tudnék csinálni, hogy ne féljek az anyukámtól?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, hogy nem fogom megbeszélni az anyukámmal, mert nincs értelme, értem?!
2011. márc. 5. 21:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én javasoltam a kolit.

szóval. ilyen esetben neked az állam térítené. ha elköltöznél, az azt jelentené, hogy csak péntek estétől vasárnap délutánig kell kibírnod otthon.

ha nagyon meredek a szitu, el tudnék képzelni egy iskolaváltást is, hátha ezzel megoldódna a probléma, így a koli is érthető lenne... írj mailt, megpróbálok segíteni!

lilike1123@hotmail.com

2011. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:14


Szerintem jól tetted, hogy pofon vágtad.

2011. ápr. 24. 17:06
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, felvettelek.
2011. ápr. 24. 17:16
 24/25 anonim ***** válasza:
mást nem tudtam . de már megint üvöltözik nembírom...
2011. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az én anyám is hasonló sajnos:( Egyszer nagyon összebalhéztunk és felpofozott,én meg vissza,azóta eljöttem otthonról,de még mindig nehéz,ha hallom,látom,hogy másokkal törődik az anyjuk,akkor igazán utálom az enyémet,akitől csak pofonokra jutott,meg parancsolgatni,de egy kedves szava nem volt soha,vagy egy ölelése...nehéz igy élni..apám nekem szerencsére pont az ellentéte,nyitott,melegszivű ember,kár,hogy nem vett magához,amikor kicsi voltam:(
2012. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!