Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom a nyári hónapokban...

A párom a nyári hónapokban Amerikában fog egy gyerektáborban dolgozni, szinte éhbérért, természetesen nélkülem. Van-e okom aggodalomra, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki meg akar csalni, akkor az barhol megcsal, ha meg nem, akkor sehol. En itt elek az USA-ban es ismerem a szitut...nem ehberert fog dolgozni.
2011. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az éhbér azt jelenti, hogy valamennyit be kell előre fizetni, hogy egyáltalán részt vehessen a programban, és utána gyakorlatilag ebből a pénzből fog kapni vissza "fizetést", ami összességében éppen egy kicsivel lesz több, mint amit előre befizetett. Ha meg egy-két helyet megnéz az USA-ban, nem csak dolgozik, lehet h negatív lesz a mérleg. Én nem értem, hogy emiatt miért kell kockára tenni a kapcsolatunkat és elpazarolni 3 hónapot.
2011. márc. 9. 14:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Kockara tenni a kapcsolatotokat 3 honap miatt? Hmm, hat akkor az nem egy nagyon eros kapcsolat lehet. Adnek neked egy tanacsot, mint sokat megelt katonafeleseg. Ne feltekenykedj, mert ugy tenyleg tonkre fog menni a kapcsolat. A ferjem sokat van tavol, akar tobb, mint 1 evig egyszerre, megis kibirjuk. Esetleg abba is bele gondolhatnal, hogy a baratod most fiatal, most lasson vilagot, tanuljon nyelvet, csaladdal mar nem tud majd utazgatni ilyen szabadon. Nem vagytok osszenove, meg hazassagban sem szabad a masikat ennyire bekorlatozni.


Nekem is voltak egyetemi evfolyamtarsaim, akik nyari taborokban dolgoztak. Teljesen jol kijottek a penzbol. Nem tudom, hogy a baratod milyen cegen keresztul megy, de a CCUSA nagyon jo.


De ahogy mar irtam, otthon ugyanugy megcsalhat, ha meg akar. Ennek nem sok koze van ahhoz, hogy hol van. Ez a szemelyen mulik, de sok tavkapcsolatot latok magam korul es a #1 ok, amiert szetmennek, az a feltekenykedes.

2011. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!