Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Vagy rosszabb?

Melyik a jobb? Vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Vagy rosszabb?

Megtalálni a nagy szerelmet, a nagy Ő-t, akivel nem lehetsz együtt (távolság, másik kapcsolat, korkülönbség, akármi), és ki tudja meddig vágyakozol majd utána? Vagy sosem találni rá és egyedül maradni, vagy belemenni egy lapos kapcsolatba?


2011. márc. 6. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

* első mondatomban az első "legyenek" szó felesleges.

28 f

2011. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A harmadik. Hajkurászni a nagy Őt, amikor nem is ismered, hiszen nem éltél vele még soha, márpedig hiába hiszed akkor hogy ismered, mert nem. Lapos kapcsolatban sem jó lenni. A kettő között aranyközép út van. Nem kell hogy egy kapcsolat lapos legyen csak azért mert nem érzed azt hogy a nagy Ő-vel élsz. Később a nagy Ők általában lapossá válnak. Szóval élni kell nem illúziókat kergetni.
2011. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Hat, igen, nehez kerdes, de az eletben ez egyszerubb. En 4 eve vagyok ferjenl es egy gyonyoru kisfiam van, amelyik egyik ex-emtol sem lett volna, ezt garantalom es egyik sem lett volna ilyen apa. O ertuk odavoltam, nagy szerelem, tudod....lepkek a pociban stb, de aztan jott egy totalisan realis kapcsolta, a ferjem nem ronda vagy hulye, jo allasa is van, minden, de nem volt az a tuz meg es megis kitunoen megvagyunk. A tobbiekkel ez nem alakult volna igy, meg az osszekoltozes sem tortent meg.

De kerdes, h him- vagy nonemu vagy. A ferfiak ezeket maskepp latjak. Ha nem akarsz gyereket, lekotni magad, elj, de egy no, aki csaladot szeretne sok mindent merlegel vagy megcsaljak egy eleten keresztul. En ezt nem akartam.

2011. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!