Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez bennem?

Miért van ez bennem?

Figyelt kérdés

Párommal házasság és lakásvásárlás előtt állunk...viszont én kezdek elbizonytalanodni, hogy valójában mit is akarok.Nemrég még nagyon akartam ezeket a dolgokat vele, csak azóta kicsit csalódtam benne, mert házassági szerződést akart velem kötni, amit már nem akar.Szóval volt pár vitánk mostanában.Ráadásul még nem akarok gyereket és félek, hogy a szülei meg mindenki azzal fogja bújtogatni, hog ymikor akarunk már gyereket.Azt mondta a párom, ha nem akarok gyerket, akkor el sem vesz....

Ideges leszek, ha felhozza a gyerek témát.Jaj, nem tudom mit csináljak.28N


2011. márc. 8. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Annyira bírom azokat a kérdéseket, amikben gyakorlatilag 10 sornyi félinfó után azt kérik tőlünk, hogy oldjuk meg az életük gondjait. Nem ismerlek, a párodat sem. Nem tudom, miért akart szerződést, nem tudom milyen ember, nem tudom, milyen ember vagy te. Nem álltam ott kapcsolatotok minden percében, hogy mindent tudjak rólatok. Akkor mégis mit számít, hogy mit írok?

Tessék: szakíts vele, mert ő akar gyereket, te meg félsz ettől, ráadásul vitátok is volt. Így jobb? Objektív választ adtam?

2011. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

a házassági szerződés teljesen ok. ez a dolog nem azt jelenti h nem szeret v hasonló egyszerűen előre gondolkozik mert mint minden kapcsolat egyszer a tietek is véget fog érni és ha válni kell akk nem lesznek a hatalmas viták meg a balhék hanem békésen meglehet oldani mindent.

a gyerek kérdés is rendben van mert hát ki ne akarna egyszer 1-2 gyereket??

ha szereted akkor mond h lesz gyerek csak várjatok még kicsit ameddig ugy nem érzed és előbb utóbb ugyis lesz:)

2011. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy a mai világban a házassági szerződés milyen rosszul esik mindenkinek... Soha nem néztek a dolgok mögé... Egy szar házassági szerződés a befolyásoló tényező egy jó kapcsolatnál??? Talán baj, hogy válás esetén nem akarja neked adni majd a teljes vagyonát, amit esetleg ő vagy a szülei vittek be a kapcsolatba? Hiszen az az ő pénze, a szülei pénze, nem a tiéd.

A gyerek téma meg... mond meg neki h még várjatok, ennyi.

2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul azóta nem is szexeltünk egymással hogy házassági szerződést akart írni...és habár azóta rendbejött ez a probléma, most sem tudok vele lefeküdni.
2011. márc. 8. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Nektek végetek van, mint a botnak. Most már csak be kellene látni ezt...


Egy nagyon bölcs bácsi mondta, ha egy párból az egyik akar gyereket, a másik meg nem, akkor azok nem pár. Nálad ugyan ott van a kiskapu, hogy "még", tehát később akarhatnál, de most nem akarsz. Ő meg igen. Ez alapvető a párkapcsolatban. Ha együtt vagytok, vagy egyikőtök, de még inkább mindketten folyamatosan szenvednétek ettől a feszültségtől. A többi már csak hab a tortán. Az érzéseid tehát nem csalnak. Nehéz döntés lesz.

2011. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok még nem értem el kb semmit az életben!Még nem is nagyon utaztam, és igen szeretnék utazgatni a nagyvilágban, nem pedig gyerekeket nevelni!:-(
2011. márc. 8. 16:00
 7/8 A kérdező kommentje:
5-7 évig még nő sem akar.Rosszul esik az pl nagyon, hogy el sem venne, ha nem akarnék gyereket, szóval annyira nem szeret, hogy teljesen elfogadjon, nem?
2011. márc. 8. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg igaz hogy csak akkor akar elvenni ha szülsz? :-O Hát érdekes :-/ Akkor szerintem ez a srác nem szeret téged annyira... Szerintem ezt a dolgot le kéne zárni.. De mindenek előtt egy kiadós beszélgetés, ha azt mondja akkor elfogadja hogy gyerek előtt éljetek is, akkor adj esélyt a kapcsolatnak.. Sok sikert
2011. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!