Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként egy...

Egyedülálló anyaként egy óvodás kisgyerekkel, albérletben? Ki lehet jönni 100-120 ezres fizetésből?

Figyelt kérdés

Az albérlet, az óvodai költségek, a megélhetés és bármi, ami egy hónapban közbejöhet pl betegség....

Persze ehhez hozzácsapódna a családi pótlék, és a gyerektartás, feltéve ha apuka fizetni fogja.


2011. márc. 9. 14:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%
Mint egyedülálló anya,kapsz támogatást a gyerekre az önkormányzattól.Sürgössen menj be,és kérdezd meg.Minden jövedelmedről az igazolásokat vigyed magaddal.Gyerektartást kapsz?-mert az lényeg.
2011. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

igen,gyerektartást ha nem fizeti az apa,akkor be kell rajta hajtatni,visszamenőleg 6 hónapra lehet,ha van elmaradása...


ne hagyd h ne fizesse,a gyerkőc az első

2011. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
A családi pótlékot,igényeld mint egyedülálló anya.Ezt a Magyar Államkincstárnál kell igényelni.Nem sokkal emelik,de az is több mint a semmi.
2011. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen írogattam már össze és nekem is neccesen jött ki. De lehet, hogy kicsit nagyok az igényeim, de a kaja árak ma már iszonyúak. Egyelőre fűtés nem lesz, mert jön a tavasz és a nyár, addig meg még bármi jobb is jöhet.

Bp lenne a cél, mert ott biztosan találnék munkát, esetleg egy-két kapcsolatomat is meg tudnám mozgatni, de lehet, hogy 120-nál többet nem tudnék keresni kezdetnek, bár bízok benne, hogy sikerül egy jól fizető álláshoz jutnom és nélkülözés nélkül, boldogan felnevelni a kicsikémet, akár egyedül is, amit apuka kizártnak tartja...semmibe vesz.

Tehát nulláról indulva, még állás nélkül is jelenleg... Nem túl bíztató, de Pesten rengeteg munka van, hátha pont én kellek majd... Erre felénk nagy a diszkrimináció, amint megtudják, hogy kisgyerekem van, már nem is vagyok olyan megfelelő és tökéletes az állásra, mint kezdetben.

2011. márc. 9. 15:17
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp jobb lesz, ha dolgozol, mintha nem. Még albérletben is. Jó albérlet, takarékos beosztás: ki fogtok jönni. Ha nem , még mindig hazajöhetsz.Van más lehetőséged? Vágj bele!
2011. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%
Az se mindegy, az ország melyik részén. Budapesten biztosan nehezebb (drágább), mint vidéken.
2011. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%

akkor már inkább nyugat-magyroroszágot javaslom

sopron,kaposvár,mosonmagyaróvár,győr...


olcsóbbak a lakások,meló ugyanugy van,és gyerekbarátabb is


pest nagyondrága

2011. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Tudom, de ott lenne segítségem... Máshol tök egyedül maradnék több száz kilóméterre mindenkitől. :(
2011. márc. 9. 15:25
 19/31 anonim ***** válasza:

15:22! Te mégis hol élsz?

Kaposváron munka? Hát te nagyon vicces vagy:D:D:D

2011. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el kell, hogy keserítselek, de itt Pesten sincs több meló, mint vidéken, mert amennyivel több van meghirdetve annyival több is rá a jelentkező, ha nem így lenn, akkor már én is találtam volna magamnak. A gyerek miatti diszkrimináció pedig itt is áll. Én már odáig jutottam, hogy nem mondom meg, hogy gyerekem van, de akkor meg azért, mert ha lesz, akkor mi lesz. Szóval nem egyszerű sehol.


A pénzből pedig nagyon szorosan, de ki kell tudni jönni. Mindenkinek annyit kel tudni beosztani, amennyi van. Tudom ez így hülyén hangzik, de ami nem öl meg az csak megerősít. Én is csak azért reménykedek, mert így gondolom.

2011. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!