Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoltok ahhoz ha egy anya...

G19 kérdése:

Mit szoltok ahhoz ha egy anya a 17 éves fiával alszik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 12:57
1 2 3 4 5
 1/41 Olga néni ***** válasza:
84%
Nem normális. De szerintem te is tudod.
2011. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
83%

lenne külön ágya a fiúnak?

mert ha nem,mert csak egy 15 nm-es kis lyukban laknak,akkor megértem


de egyébként ha lenne hely,akkor beteg lehet a gyerek vagy az anyja

2011. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Hát tényleg nem normális.
2011. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem normális dolog. Akkor természetesen elfogadható, ha csak 1 ágy van a lakásban, de egyéb esetben nem.
2011. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%

Csak pár esetben normális.

1. Ha a gyerek beteg és állandó felügyeletre van szüksége.

2. Ha olyan helyzetbe került, hogy csak 1 szoba van és csak egy ágyra tellik.

3. Ha magának az Anyukának kell valamiért állandó felügyelet és nincs senkije csak a fia.

2011. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek van egy 23 éves lánya, ő is az anyja mellett aludt még 18 évesen is.

De ott a szülők elváltak, és egy ideig csak ketten volt az anya és a lánya. Viszont az ismerősömnek (az anyának) 13 éve van élettársa, akivel együtt él, tehát nem értem, hogyan is működött ez a dolog...

Fiúnál persze egy kicsit más a helyzet...

Azt tudom, hogy a lányon most látszik, hogy túl szorosan kötődik az anyjához, képtelen önálló döntéseket meghozni...

2011. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
És az normális, hogy a 31 éves fiútestvér a 27 éves lánytestvérével alszik egy ágyban? Kocsira telik, márkás ruhákra telik, de külön ágyra nem telik az amúgy mindkét dolgozó szülőnek...... Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el.
2011. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az 1. és a 3. pontben sem elfogadható a dolog. Alhatnak 1szobában külön ágyban is.


Az pedig kicsit hihetetlen számomra, ha nem telik 1 ágyra, vagy matracra. Olyat el tudok képzelni, hogy 1 szobában laknak, de akkor vesznek legalább 1 matracot, amit napközben össze lehet hajtogatni. (8-10ezerbe kerül újonnan, használtan pedig jóval olcsóbb.)

2011. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán egyértelmü a megfogalmazásod. Pontosabban mit jelent, hogy "anya a 17 éves fiával alszik". Egy szobában? Egy ágyban, de külön takaroval? Egy takaro alatt? Vagy netán a szexre értetted? Ne várd, hogy mi értelmezzük. Kérlek pontosits!
2011. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Az baj. A gyereknek nincs semmi keresnivalója a szülők ágyában, kicsinek sem, nagynak sem. CSak baj forrása. Megzavarja a pszichoszexuális fejlődést.
2011. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!