Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám viszont folyton azzal...

Anyukám viszont folyton azzal próbál úszitani, hogy ne engedjem el hétvégén a családjához, ne adjak akkora szabadságot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám itt van a szomszédban és nem érti azt,hogy miért van a férjemnek is szüksége arra,hogy találkozhasson az ő szüleivel,testvérével.Azt mondja,hogy ő apámat már rég kirúgta volna,mert egy férjnek mindig iotthon a helye.
2011. márc. 10. 17:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem kísérheti el a férjét annak nagymamájához, mert neki az anyja mellett van a helye folyton, hát nem értitek? :)
2011. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem nagyon.....
2011. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kimondottan dicséretes, hogy a 90 éves nagymamájának bevásárol. Meg hogy találkozik havonta a testvérével meg az apjával, hát engem inkább az zavarna, ha nem tenné.
2011. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Néha én is elmegyek,de általában mivel viszi a kisfiunkat is kihasználom az időt és itthon behozom a lemaradást a házimunkában,kész kikapcsolódás ez ilyenkor nekem,mert nyugodtan csinálhatom a dolgomat.Ezért sem tiltom.
2011. márc. 10. 21:18
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ne menj át hozzá, és őt se engedd be. Kb. egy hónap után mondd azt neki, hogy neki is otthon a helye, és neked is, nem normális, ha látni akar."


Csak ezt tudom én is tanácsolni, anyukád logikája szerint te se menj hozzá, ő se jöjjön hozzátok!!!

Ez nem normális, bocs, tudom, anyukád, de én az első ilyen után süvölteném le a fejét, többet nem hozakodna elő vele...

2011. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem állsz ki magatokért anyukáddal szemben??? Nagyon érdekes gondolkodásod lehet, ha tőlünk kérdezed ilyen esetben, hogy mi a jó. Te nem tudod megítélni egyedül, hogy helyes-e, ha a férjed nem törődik a családjával, magára hagy egy 90 éves nagymamát??? Ha anyukád ennyire mérgezi az életeteket és te nem tudod megvédeni magatokat tőle, akkor rá fog menni a házasságotok. Egyébként te milyen gyakran beszélsz anyukáddal. Lehet ritkábban kellene. De tényleg, miért hagyod, hogy beleszóljon a ti életetekbe??? Az ilyenek miatt születtek az anyósviccek... Rosszindulatú, pasáskodó, akaratos és önző az anyukád. Ja és beteg!
2011. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Egyszerűen azt szoktam válaszolni,hogy ne foglalkozzon ezzel,had döntsem el én,hogy mit engedek meg a férjemnek (mintha rabszolga lenne a férjem :-) ) .

Azt is szokta mondani,hogy biztosan nem is oda megy és totál ideges,hogy szerinte hagyom magamat hülyének nézni,erre azt szoktam mondani,hogy miért hazudna.

2011. márc. 11. 10:09
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg beteges.

mi a párommal 2 éve élünk együtt, minden vasárnap az anyukájánál ebédel, beszélgetnek, vásárolnak.

soha meg sem fordult a fejemben, hogy nőkhöz járkálna vagy kocsmázni...


anyukád vagy féltékeny vagy csak simán kényszerképzetei vannak. csak annyit tudok tanácsolni, h xard le.

mondd el neki, h a férjed felnőtt ember, oda megy, ahova jól esik.

2011. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!