Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik pl reggelenként krákog, harákol, slájmot köp, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem ábrándulnék ki belőle, azért elég 'furcsa' az a kapcsolat,amit egy reggeli köhögés szétválaszt.

Nem csak a dohányosok lehetnek bronchitisesek, és nem csak a bronchitises köhög így.

2011. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

öhm. az én párom ilyet speciel nem csinál, de a halálba tud kergetni, amikor hapcizik, és mindezt nem egy zsebkendőbe, hanem a nagyvilágba követi el.

már vagy 200x rászóltam, de mindig kitalál vmi hülyeséget, h miért nem.

és az a szép benne, hogy nem egy ősproli család sarja...


nem emiatt fogok vele szakítani, de szóvá teszem minden alkalommal, hátha lesz foganatja...

2011. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, max rászólnék, de nem ábrándulnék ki :). Volt pasim mondjuk állandóan a fingásról beszélt. Puki igy, fing amugy... más vicceket nem is tudott. Ki is ábrándultam belőle, de később rájöttem ,hogy nem az miatt ábrándultam ki, mert erről beszél, hanem mert eleve nem szerettem már.. fiatal voltam még, 17. A mostanit imádom, pedig néha ő is bevág férfi vicceket :D. De ugy szeretem a disznóját XD
2011. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
még soha nem krákogott vagy köpött volna slájmot... :O pedig dohányzik... mindenesetre ha ki nem is szeretnék belőle, nem lenne túl szívderítő a férjemet így hallgatnom/látnom...
2011. márc. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Általában az erős dohányosokra jellemző...


...már tudom, miért nem cigizek

2011. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem te vagy aki tegnap meg arról érdeklődött,hogy kit zavar a párja "kakilása"?

Figyelj:Kakilni,pisilni,krágogni(néha)kell,muszály.Ezt úgy lehet elkerülni,ha a párod egyáltalán nem fog ezentúl enni,inni,és leszokik a cigiről.

2011. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van kulturalt meg nem kulturalt megoldasa is ennek, mert kakilni, pisilni, kohogni, krakogni stb. mindenki szokott valamennyire. Nem mindegy, hogy ki hogy intezi ezeket a dolgokat. De egyebkent engem csak az zavar, hogy a ferjem ugy tusszent, hogy a haz majd' szetesik, de probalja kontrollalni, de nem megy. Mar tobben szoltak neki a csaladbol, mert halalra remultek, de egyszeruen ezen nem tudott meg valtoztatni. A vilagert nem tudnek emiatt kiszeretni belole. Ahol ilyen dolog hatarozza ezt meg, ott mas problema all a hatterben. A kerdezo nagyon fiatal lehet, mert ez alt. a tiniket szokta zavarni. Sok olyan kerdes van itt, hogy mennyire unorito, mikor a nagymama szurcsoli a levest meg ilyenek. Emberek vagyunk! Mindenkinek van valamilyen tulajdonsaga, ami mast idegesitene.
2011. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem mivel nem dohányzunk, egészséges, nemdohányzó embereknél meg nincs ilyen probléma.


Egyébként meg az se ábrándítana ki ha a plafonon kenné széta székletét mert az is ő, azt is szeretem!

2011. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"fél év alatt leszoktattam a cigiről,"


LÉGYSZI mondd el, hogyan!

2011. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
A párom szokott, de szeretem Őt. Nem igazán zavar. Bár azt mondják, nagyon toleráns vagyok általában is. Az viszont tény, nagyon boldog lennék, ha idegeskedés nélkül letennénk a cigit. Én attól félek, hogy az amúgy is idegsokkos életünk még feszültebb lesz.
2011. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!