Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik pl reggelenként krákog, harákol, slájmot köp, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nem te voltál az, aki pár napja uezt kérdezte, csak kakilással? :D

Egyébként szerintem aki reggelente mindig ilyet tesz, annak valami egészségügyi baja van.

2011. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy fiú vagy lány csinálja, nem egy guszta dolog...Nekem még nem csinált ilyet a párom, de úgy gondolom ha feltétlenül szükség van rá akkor kulturáltan is meg lehet oldani, nem a másik előtt.
2011. márc. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Miért látnak sokan csak az orruk hegyéig?? A tüneteket, amiket a kérdező írt sok egyéb betegség is okozhatja, nem csak a dohányzás (utóbbira megoldás az elektromos cigi [link] ). Az ilyen dolgok teszik igazán próbára a másik iránti érzelmeinket, már ha vannak. Ha egy betegség okozza nála ezeket a dolgokat, akkor azzal együtt kell szeretnünk. Ha ugyan igazán szeretjük.
2011. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

Férjem nem cigizik, ezért a krákogás nem jellemző, de vannak gusztustalan szokásai, amikről nem tudom leszoktatni, pedig tudja, hogy idegesítő. Ilyen pl. a reggeli fingás-sorozat (az ágyban), és hogy a csapba fújja az orrát...:((

Igenis ki tud az ember ábrándulni a másikból....

2011. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem dohányzom.De 2 hete olyan hörgő gyulladásom volt, hogy azt hittem belepusztulok.Még most is köhögök, és most kezd felszakadozni, ami hangilag is elég undorító, ilyen szaggatott köhögés, és bizony cucc is jön fel ilyenkor.Nem a férjem előtt krákogok, de van hogy elkap a köhögés rendesen mellette is.És akkor mi van?Csak sajnál, és nem undorodik.Most ez van, mit csináljak?Csak jobb lesz már, de ilyen mindenkivel előfordulhat.
2011. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%
Én csak azt utálom hogy én még tök kóma vagyok ő meg kelés után 5 perccel már énekel, a nem valami jó hangján. Na ettől lehet hogy a köhögést is jobban bírnám.
2011. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Micsoda nagy probléma....szeress ki belőle ha egyáltalán szeretted őt valaha...
2011. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ez nem kulturáltság kérdése, ha valaki nagyon beteg, nem tud percenként kiugrálni az ágyból és kirohanni, mert köhögnie, krákognia kell.

Természetesen nem ábrándulnék ki belőle, bármilyen betegsége is lenne, még ha ez kellemetlen, nem túl szép dolgokkal is járna.

2011. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Képzeld nő vagyok.


Gyakran köhögök, harákolok, bár köpködni nem nagyon szoktam, főleg nem a tányér mellé :) Akkor megpróbálok eljutni a wc-re bár gyakran fuldoklás lesz belőle.


Asztmás vagyok...sajna súlyosabb esetekben ezzel jár. A férjem pedig azt sem tudja, a gyógyszeremért rohanjon, vagy inni hozzon annyira aggódik, pedig megszokhatta volna már :)

Ja és ha nem jött volna le nem dohányzom.


Igen a kakálásos kérdés jókat vidultam :D Aki ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tesz fel vajon tényleg szereti a párját, vagy csak egy idealizált képet vetített ki rá aztán elmúlt a lila-rózsaszín köd és pofára esik?

2011. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Vágj vissza! Pl. egy jó nagy adag finggal az ágyban!:)
2011. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!